MUFG wyznacza EMEA i Asia Głowy Flow FX Sprzedaż

Główna » Sprzedaj stronę » MUFG wyznacza EMEA i Asia Głowy Flow FX Sprzedaż
Wysłany przez:
forex-generator

Japonia MUFG promowała jednego starszego kierownictwa jako szefowa sprzedaży FX FX w Europie i Azji w ramach działalności na rynkach światowych.

Stephane Alex przyjmuje rolę w Singapurze po pięciu latach z bankiem inwestycyjnym, pierwotnie dołączyć do MUFG w 2016 r. Jako szef globalnego marketingu klienta.

Przed dołączeniem do MUFG spędził 15 lat w Bank of America Merrill Lynch w starszych pozycjach FX, w tym wiceprezesa w zakresie sprzedaży rynkowej FX i szefa sprzedaży korporacyjnej EMEA FX.

Alex pracował wcześniej w Societe Generale jako współpracownik sprzedaży FX oraz w Dresdner Kleinwort Wasstein jako wiceprezesa w sprzedaży FX.

“z ponad 20-letnimi doświadczeniem handlowym FX i głębokim relacjami z klientami europejskimi, jest dobrze ustawiony, aby pomóc nam wzmocnić naszą działalność FX w Azji i dalszych pośrednich możliwości transgranicznych między dwoma regionami”, powiedział MUFG w aktualizacji mediów społecznościowych.

ALEX’s wimark oznacza trzeci nowy wyższy ruch w zespole MUFG po powołaniu eksperta w branży dochodowej o stałym dochodach, George Conalves, jako szef strategii makro USA w ramach swojego planu ekspansji makro. Bank promował również zastępcę dyrektora dyrektora Randall Chafetz do wiceprzewodniczącego odpowiedzialnego za globalną bankowość korporacyjną i inwestycyjną.

W zeszłym miesiącu MUFG współpracował z monetą, aby uruchomić platformę Crypto Exchange w Japonii. MUFG zaoferuje usługi depozytowe dla klientów chcących handlować platformą Coinbase w regionie. Pięć aktywów cyfrowych będzie dostępny do obrotu po uruchomieniu, z planami wdrażania oferty instytucjonalnej i zaawansowanych usług handlowych w przyszłości.

Post MUFG wyznacza EMEA i Azji Głowy Sprzedaż FX FX FX pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*