NASDAQ, aby wspierać Abu Dhabi Securities Exchange Instruments Rynek

Główna » Systemy obrotu » NASDAQ, aby wspierać Abu Dhabi Securities Exchange Instruments Rynek
Wysłany przez:
forex-generator

NASDAQ podpisał umowę z wymianą papierów wartościowych ABU DHABI (ADX), aby wspierać rozpoczęcie rynku rynku pochodnych w tym roku.

Zgodnie z Warunkami Umowy Giełda USA oferuje rozwiązania technologiczne przez dopasowanie, rozliczenie i rozliczenia.

ADX powiedział, że planuje uruchomienie kontraktów terminowych i indeksowych w czwartym kwartale, z planami rozszerzania się w szerszym zakresie produktów produktowych pochodnych w ciągu roku, dodając, że nowy rynek zwiększy zarządzanie ryzykiem dla inwestorów. Nowy rynek towarzyszy również centralny kontrahentowy dom rozliczeniowy (CCP).

“ADX nadal jest liderem branży w innowacji i ewoluując ekosystem kapitałowy Bliskiego Wschodu. Wykorzystując solidne i elastyczne rozwiązania technologiczne NASDAQ, ADX może jeszcze bardziej rozwijać swoje przedsięwzięcia, aby rozwinąć do wiodących instrumentów pochodnych i jeden z największych multi- zaleta Marketplaces na Bliskim Wschodzie “- powiedział Lars Ottersgård, wiceprezes wykonawczy i szef technologii rynku Nasdaq.

Wiadomości wynika z podobnego uruchomienia przez Saudyjskiej Giełdzie Papierów Wartościowych we współpracy z NASDAQ we wrześniu ubiegłego roku. Tadawul rozpoczął również pierwsze rynek instrumentów pochodnych i rozliczanie, które działają na technologii rynków NASDAQ z podobnym celem poprawy narzędzi zabezpieczających dostępnych inwestorom regionalnym i międzynarodowym.

“Nasi relacje handlowe z Nasdaq datuje się do zakładu ADX w 2000 r., W ciągu ostatnich dwóch dekad, współpracowaliśmy w zakresie inicjatyw, aby zapewnić, że inwestorzy korzystamy z technologii efektywnej infrastruktury rynkowej” – powiedział Saeed Hamad Al Dhaheri, dyrektor generalny ADX.

“Jesteśmy przekonani, że rozpoczęcie rynku instrumentu pochodnego będzie kolejnym ważnym kamieniem milowym, wzmacniającym inwestorom na wymianę, którzy chcą wdrożyć wyrafinowane strategie handlowe “.

Post NASDAQ do wspierania ABU DHABI Securities Exchange Duild Launch Rynek pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*