NASDAQ nabywa stawkę mniejszościową w północnym poziomie akcji

Główna » Systemy obrotu » NASDAQ nabywa stawkę mniejszościową w północnym poziomie akcji
Wysłany przez:
forex-generator

NASDAQ nabył znaczącego udziału mniejszości w mieście handlowym w USA w USA, na poziomie handlowym, poziomie.

Pierwotnie uruchomiony w 2006 r. Poziom ATS jest alternatywnym systemem handlowym, który zapewnia ciągłą platformę przekraczającą dla użytkowników do handlu środowiskiem ciemnym basenie, umożliwiając im zminimalizowanie wycieków informacji i wpływ na rynek.

Istniejących inwestorów w ciemnym basenie to Bank of America, Citi i Fidelity.

“jako jedna z najbardziej innowacyjnych i dobrze ujętych platform handlowych neutralnych brokera na rynku nas, poziom wykazał zdolność do konsekwencji spełnienia ewoluujących potrzeb inwestorów i służy jako ważne źródło płynności dla swoich członków” – powiedział Tal Cohen , wiceprezes dyrektorski i szef rynków Ameryki Północnej w NASDAQ.

“Cieszymy się, że możemy dołączyć do kilku wiodących firm zajmujących się sprzedażą, aby zbudować pakiet produktów i bieżącego rynku pozycja.”

W przeciwieństwie do publicznych giełdów, ciemne baseny są prywatnymi lokalami handlowymi w celu ułatwienia handlu blokami między inwestorami instytucjonalnymi, którzy nie chcą mieć wpływ na rynki z dużymi rozkazami i uzyskać niekorzystne ceny za ich transakcje. Stawkę mniejszościową przez NASDAQ jest drugą inwestycją dokonaną przez amerykańskie miejsce handlowe w operatorze w ciemnym basenie w ciągu ostatnich 12 miesięcy po instrumentach pochodnych CBOE zakończył nabywanie kanadyjskiego mrocznego basenu Matchw Od Virtu Financial w ubiegłym roku.

gdzie indziej, Londyn na rynku Markets Markets XTX rozpoczęła również akcje amerykańskie Ciemne baseny w kwietniu wcześniej w tym roku i potwierdziły, że Barclays stały się jednym ze swoich pierwszych partnerów brokerskich.

“W szybko zmieniającym się krajobrazie rynku, nasz niezależny model operacyjny dał nam możliwość skalowania i rozszerzenia naszych ofert produktów i usług” – powiedział Whit Conary, dyrektor generalny Oficer na poziomie ATS.

“Mając NASDAQ pokładowy zapewnia nam jeszcze większy pas startowy dla przyszłego wzrostu, innowacji i ulepszonego doświadczenia klienta.”

Post NASDAQ nabywa stawkę mniejszościową w USA Equity Dark Basen Level ATS pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*