Nawigacja w trudnych wodach: analiza przyszłości relacji z ulgą w Wielkiej Brytanii UE

Główna » Kup stronę » Nawigacja w trudnych wodach: analiza przyszłości relacji z ulgą w Wielkiej Brytanii UE
Wysłany przez:
forex-generator

Tło konwersacji skoncentrowanej wokół deklaracji Komisji Europejskiej w celu rozszerzenia równoważności brytyjskich kontrahentów (CCP) do dnia trzech lat do 30 czerwca 2025 r. Następnie nie będzie dostępu do Unii Europejskiej w Wielkiej Brytanii Domy rozliczeniowe – Decyzja, która spowodowała, że ​​Banklash od graczy w branży – w tym Bank of England Gubernator Andrew Baileya, który powiedział wówczas, że wniosek ma na celu “fragment systemu międzynarodowego” i nie może być uzasadniony.

Chodzi o wybór

, podczas gdy Spotlight świeciło jasno w stosunkach między Wielką Wielką Brytanią a UE, LCH i EUREX w ostatnich tygodniach, Ricky Maloney, szefem kupowania boku Stała sprzedaż dochodowa w niemieckich instrumentach pochodnych, powiedział, że skupienie powinno być na klientach i wybranym wyborem rynek.

“Jestem bardzo mający nastawienie, że klienci powinni mieć absolutnie wybór W miejscu, w którym jasne “- powiedział Maloney uczestnikom konferencji. “I jakie napędza, że ​​wybór jest optymalizacja i możliwości redukcji kosztów”.

W odpowiedzi na decyzję Komisarza Europejskiego, Maloney powiedział, że EUREX widział różne reakcje w jego europejskiej bazie klientów. Niektórzy powiedział, są zadowoleni z ich związku z LCH i będzie nadal korzystać z usług tak długo, jak mogą, podczas gdy Inni spojrzeli na przyszłość swojej działalności z perspektywy regulacyjnej i przeniósł swój biznes do EUREX. Niektórzy więksi klienci spojrzeli, aby dywersyfikować ryzyko, podział ich działalności na dwie platformy.

“To wybór klientów, a dla mnie tak jest Powinno być “kontynuował Maloney. “Regulatory desperująco chcą skupić się na koncentracji i gromadzenia tego związku rynków kapitałowych, co ma sens z perspektywy wspólnotowej europejskiej – ale należy to zrobić uczciwie dla wszystkich uczestników rynku – ponieważ Pieniądze, które zarządzają, są w rzeczywistości naszym, to nasze fundusze emerytalne, inwestycje itp. ”

Joanne Donaghey, Dyrektor Management Sprzedaży i Związek w LCH, zgodził się, że zachowanie wyboru klienta jest niezbędne dla rynku. “Aby użytkownicy mogli podjąć decyzję, na której [platforma] działa najlepiej dla nich i ich wymagania, to naprawdę ważne. Dla CCP, aby móc zapewnić maksymalną wydajność, musi być szerokość i głębokość i zakres produktów Potrafi zapewnić multilateralną siatkę i móc znaleźć tę różnorodność, która jest naprawdę ważna dla użytkowników. ”

Interoperacyjność musi zostać

W ostatnich latach nastąpił konsensus, że w ostatnich latach nastąpił stopień harmonii wśród trzech CCP w ostatnich latach i byłoby szkodliwe dla rynku jako całość, jeśli została wyrzucona w świetle Decyzja Komisji Europejskiej początkowo

Regulator udzielił 18-miesięcznego okna równoważnego dla Wielkiej Brytanii CCP z końca okresu przejściowego Brexit w styczniu 2021 r., Ale uzgodnił trzyletnie przedłużenie w ubiegłym miesiącu, aby uniknąć “krótkoterminowych efektów krawędzi krawędzi”.

“.

“.

“.

“.

“.

“. Mieliśmy interoperacyjność między trzema CCP na najlepszą część dekady, a ten reżim był z powodu ukończenia tego roku, “podkreślił Tim Beckwith, szefem usług komercyjnych i rozwoju biznesu w EurocCP. “Więc rozszerzenie było bardzo mile widziane. Na rynku gotówkowym masz dziś dobrą interoperacyjność i masz dobry wybór, a to musiał zostać przekazany. Na szczęście było to, więc możemy oddychać trochę w świecie gotówkowym”.

Brendon Bamburgia, szef międzynarodowych relacji klientów i sprzedaży w wieku sześciu, dodał, że kompromis musi zostać osiągnięty między organami regulacyjnymi w UE a w Wielkiej Brytanii przed terminem z dnia 2025 czerwca. W przeciwnym razie powiedział, rynek i jego uczestnicy Będą tym, którzy cierpią.

“Interoperacyjność musi zostać – powiedziała Bamburgia.” Musi być współpraca między trzema CCP, a to właśnie chcą uczestnicy rynku. Chcą otwartego dostępu i bez tej interoperacyjności nie byłoby konkurencyjne środowisko [o ile istnieje dzisiaj]. Istnieje powód, dla którego koszty brokerów i banków są tak skuteczne, jak są one i jest to z powodu interoperacyjności. Bez tego wrócimy do złych starych dni, których nie sądzę, żeby ktokolwiek chce.

Paneliści zgodzili się, że współpraca regulacyjna jest kluczem do zapewnienia płynnego przejścia struktur, z trzyletnim oś czasu zapewniającym podstawę do ustalenia, które odpowiada wszystkim stronom. “Myślę, że daje im czas, aby naprawdę zbudować go i wyznaczyć nagłówek na długoterminowy i średnioterminowy rozwój tych rozmów”, zauważył Donaghey, który powiedział, że więcej być wykonywane przez uczestników rynku, aby ułatwić tę współpracę.

“Z perspektywy LCH w pełni wspieramy pomysł, że możesz zrobić więcej, aby zwiększyć współpracę między regulatorami”, powiedziała. “Z perspektywy CCP UE i myślenia o LCH SA, wszystko, co możemy zrobić Aby usprawnić uzgodnienia nadzorcze, aby być może uczynić je nieco bardziej elastycznymi, a [poprawa] prędkość do rynku z niektórymi innowacjami byłoby również powitane. ”

Onus jest teraz na regulatorach, aby słuchać widoków z całego spektrum rynku i dostarczyć odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich stron. Ponieważ Beckwith powiedział panelowi, może stale wyrzucić drogę i jest to teraz czas na prawdziwe działanie.

Postiewanie Poruszające się w wodach: Analiza przyszłości związku rozliczania w Wielkiej Brytanii wydawał się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*