Neptune Networks zatrudnia brokera BGC do roli sprzedaży po stronie sprzedaży 

forex-generator

Neptune Networks zatrudnia brokera BGC do roli sprzedaży po stronie sprzedaży Fixed platforma danych o dochodach, Neptune Networks, wyznaczyła byłego brokera z brokera międzydealerskiego BGC Partners, Ashley Armanno, aby rozszerzyć swoją bazę klientów po stronie sprzedaży w USA.

Ashley Armanno dołącza do Neptune Networks w roli sprzedaży z siedzibą w Nowym Jorku i koncentruje się na stronie sprzedaży po prawie ośmiu latach z BGC, ostatnio jako broker przez cztery lata. 

Armanno rozpoczęła karierę w BGC w 2011 roku jako stażystka pośrednicząca, zanim w 2013 r. została młodszym brokerem dla opcji walutowych G10 i Ameryki Łacińskiej. W 2014 r. pracowała jako product manager dla rynków wschodzących i amerykańskich obligacji korporacyjnych oraz swapów ryzyka kredytowego.

“Ashley będzie koncentrować się na amerykańskich klientów po stronie sprzedaży i pomagać w naszych celach coraz wyższej jakości danych i ekspansji klasy aktywów”, powiedział Neptune w oświadczeniu, potwierdzając powołanie Armanno w mediach społecznościowych.

Platforma Neptune Networks dostarcza danych przedhandlowych obligacji między inwestorami a bankami, zapewniając stronie kupna dostęp do 65 000 osi i pozycji magazynowych każdego dnia.

Po shake-up przywództwa w styczniu ubiegłego roku, który widział nazwę platformy danych jej były szef sprzedaży, Byron Cooper-Fogarty, jako nowy dyrektor generalny, Neptune rozpoczęła kilka inicjatyw w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 

W czerwcu Neptune pozyskał 15 milionów dolarów od istniejących głównych akcjonariuszy banków, w tym Bank of America, Barclays, BNP Paribas, Citi, Credit Suisse, Deutsche Bank, Morgan Stanley, UBS, Goldman Sachs, JP Morgan w rundzie finansowania, która według niej będzie zmierzać w kierunku poprawy zasięgu klientów w USA.

Ostatnio w grudniu Neptune nawiązał współpracę z dostawcą systemów handlowych TORA, aby rozszerzyć swój system zarządzania zleceniami i wykonaniem (OEMS) za pomocą analizy przedtransakcyjnej i umożliwić inwestorom przeglądanie danych o topór neptuna i zapasów dla każdego kontrahenta obligacji i brokera na TORA OEMS. 

Post Neptune Networks zatrudnia brokera BGC do roli sprzedaży po stronie sprzedaży pojawił się jako pierwszy na HANDLU.