Nomura, aby uruchomić Institutional Digital Asset Company

Główna » Sprzedaj stronę » Nomura, aby uruchomić Institutional Digital Asset Company
Wysłany przez:
forex-generator

Nomura stała się najnowszą instytucją, która ustanowi plany uruchomienia firmy zajmującej się aktywami cyfrowymi dla klientów instytucjonalnych.

Ze względu na uruchomienie jeszcze w tym roku zaoferuje użytkownikom dostęp do usług i produktów powiązanych z kryptowalutami, stabilnymi monetami, zdecentralizowanymi finansami (defi), tokenami niefinansowymi (NFTS) i innymi.

w celu poprawy czasu na rynku i szybkości innowacji będzie działał jako podmiot zupełnie oddzielony z własnymi zasobami i kapitałem.

“Jest to główny krok naprzód, gdy chcemy zwiększyć nasze cyfrowe firmy związane z aktywami”, powiedział Steve Ashley, przewodniczący nowej firmy i szef hurtowego działu.

”Nowa firma pozwoli nam nam to pozwolić Zbuduj przewagę w zapewnianiu klientom instytucjonalnym dostęp do szerokiej gamy nowych produktów i usług oraz znacząco przyczynić się do odpowiedzialnych innowacji w ekosystemie aktywów cyfrowych. ”

Plany następują po uruchomieniu cyfrowej firmy Nomura w kwietniu w ramach reorganizacji jej przyszłej firmy innowacyjnej w celu zbudowania swojej obecności w przestrzeni cyfrowej aktywów. Bank następnie wykonał swoje pierwsze transakcje cyfrowe na platformę CME Group z producentem rynku kryptograficznego Cumberland DRW w zeszłym tygodniu.

zainteresowanie instytucjonalnymi aktywami cyfrowymi nadal wzrosło w ciągu tego roku, o czym świadczy liczba firm decydujących się na inwestowanie w przestrzeń. Najnowszy był wczoraj Goldman Sachs i Dawn Capital, które wspólnie podniosły rundę finansowania w wysokości 70 milionów dolarów w Elwood Technologies, cyfrowej platformie aktywów w handlu kryptograficznym instytucjonalnym, na początku tego tygodnia.

Post Nomura w celu uruchomienia instytucjonalnej firmy aktywów cyfrowych pojawiła się pierwsza w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*