Norges Bank Investment Management kończy pierwszy handel na Turquoise Bookbuilder

Główna » Kup stronę » Norges Bank Investment Management kończy pierwszy handel na Turquoise Bookbuilder
Wysłany przez:
forex-generator

Norges Bank Investment Management (NBIM) stał się pierwszą firmą kupującą, która przeprowadziła handel przy użyciu pomysłu budowlanego, uruchomionego niedawno przez Appital i Turquoise.

na żywo w zeszłym tygodniu, para twierdzi, że stworzyła pierwszą na rynku platformę algorytmiczną książki – znaczący kamień milowy dla branży i taki, który według partnerstwa zapewni bardzo potrzebne ulepszenia na rynku kapitału własnego poprzez bardziej wydajne odkrycie płynności i tworzenie cen. Klienci po stronie kupna platformy rynków kapitałowych kapitałowych i londyńskiej grupy giełdowej (LSEG) Pan-European Handel może teraz uzyskać dostęp do płynności pozyskiwanej na platformie Appital i jeden punkt dostępu do realizacji transakcji za pośrednictwem turkusowego miejsca, z prosto poprzez przetwarzanie do sieci miejsc rozliczeniowych. , twierdzi, że jest pierwszą po stronie kupna na platformę budowlaną Aby zapewnić inwestorom instytucjonalnym możliwość proaktywnego pozyskiwania płynności: umożliwienie użytkownikom tworzenia list obserwujących, a następnie powiadomienia o zdarzeniach płynności, które są dla nich istotne. W dzisiejszym obecnym krajobrazie rzadkiej płynności może to oferować cenne nowe kanały. “Odblokowanie utajonej płynności i realizacji wielu dni” jest niezbędne do osiągnięcia naszych celów inwestycyjnych ”, powiedział Emil Framnes, globalny szef handlu i transformacji w NBIM, w odniesieniu do debiutanckiego handlu.” Z zadowoleniem przyjmujemy innowacyjny rówieśnik Appital do dostępu do rówieśników trudności z płynnością i wykonywanie dużych woluminów za pomocą Turquoise BookBuilder bez wpływu na rynek lub ryzyko erozji cen. ” Inicjatywa została mocno wspierana przez branżę, niedawno otrzymując dodatkowe 1,7 miliona funtów od Frontline Ventures i kilku innych inwestorów aniołów na początku tego miesiąca, biorąc udział w całkowitej inwestycji Data do 4,85 miliona funtów. Po stronie kupna wykazało również zapał, a ponad 30 menedżerów aktywów zarejestrowanych już w grudniu ubiegłego roku dołączy do platformy na premierę. “[Daje menedżerom aktywów możliwość proaktywnego, uzyskania dostępu do możliwości przepływu transakcji i zachęcania do płynności na rynku”, wyjaśnił Paul Squires, szef handlu EMEA Equities i Henley ustalone odsetki w Invesco, kolejna strona kupna, kolejna strona kupna Użytkownik Appital, rozmawiając z handlem.

“Daje to zarządzającym aktywom możliwość proaktywnego, uzyskują dostęp do możliwości przepływu transakcji i zachęcanie do płynności na rynku”.

“Appital Turquoise BookBuilder pomaga rozwiązać kluczowy punkt bólu dla menedżerów aktywów: potrzeba znalezienia, dostępu i wykonania znaczących ruchów pozycyjnych wielu dni Adv, jednocześnie minimalizując wycieki lub ryzyko erozji cen. mieć na rynku. ” The Go Live śledzi kilka partnerstw w ramach przygotowań do wprowadzenia na rynek, w tym z dostawcami EMS FlexTrade, FactSet i TS Imagine, a także wykonania Brokers Instinet i Bernstein. “Uruchomienie Turquoise BookBuilder reprezentuje zmianę dla branży zarządzania aktywami w sposobie, w jaki odblokowują i proaktywnie napędzają płynność na rynku, wprowadzając nową erę automatyzacji na rynkach kapitałowych”, skomentował dyrektor generalny Appital Mark Badyra w sprawie Uruchomienie. “Od dziś społeczność Buyside ma większą ekspozycję na możliwości przepływu transakcji, do których nie byli w stanie uzyskać wcześniej, a inwestorzy mogą wchodzić w interakcje z podobnie myślącymi instytucjami w procesie płynności i tworzenia cen”.

Post Norges Bank Investment Management kończy pierwszy handel na Turquoise BookBuilder, pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*