NYSE sprzedaży szef odchodzi do roli w HFT Jump Trading

forex-generator

The szef sprzedaży i zarządzania relacjami na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE) odszedł do podjęcia nowej roli z wysokiej częstotliwości firmy handlowej Jump Trading, TRADE rozumie.

Paul Kenyon opuści swoją pozycję w NYSE w tym tygodniu po prawie pięciu latach z operatorem giełdy.

Rozpocznie swoją nową pozycję w zespole rozwoju biznesu w Jump Trading w przyszłym miesiącu raportowania do globalnego szefa rozwoju biznesu, Tonya Adduci, według źródła zaznajomionego z tą sprawą.

Rzecznik Jump Trading odmówił komentarza w sprawie jego powołania.

Kenyon spędził większość swojej kariery pracując w sprzedaży na amerykańskich giełdach. Dołączył do NYSE w lutym 2016 roku jako dyrektor i szef działu sprzedaży i zarządzania relacjami.

Przed NYSE, Kenyon spędził ponad sześć lat z Nasdaq, gdzie zajmował kilka ról w zarządzaniu produktem. Po odejściu był dyrektorem zarządzającym w globalnym dziale handlu i usług rynkowych Nasdaq.

Jump Trading jest firmą handlową na własny rachunek z działalnością w Nowym Jorku, Chicago, Londynie i Szanghaju. 

Według najnowszego raportu efinancialcareers, Jump Trading przygotowuje się do rozpoczęcia nowej operacji w Paryżu po pracy reklamowej z siedzibą w stolicy Francji. Raport dodał, że Sebastien Cortez, dawniej globalny szef produkcji algo i tworzenia rynku ilościowego w Societe Generale, dołączył do Jump Trading w tym miesiącu w Paryżu.

Post NYSE szef sprzedaży odchodzi do roli w HFT Jump Trading pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*