Optiver i CME, aby zaoferować Handel blokowy NASDAQ MINI Opcje

Główna » Systemy obrotu » Optiver i CME, aby zaoferować Handel blokowy NASDAQ MINI Opcje
Wysłany przez:
forex-generator

Market Maker, Optiver i Instruments Exchange CME Group określiły plany uruchomienia obrotu blokowego na opcjach E-mini NASDAQ w ofercie pomocy inwestorom instytucjonalnym zarządzać ryzykiem podczas podwyższonej zmienności rynku.

Rozwój następuje decyzję Grupy CME, aby dokonać e-mini NASDAQ-100 futures (NQ) kwalifikuje się do obrotu blokowego.

Poprzez współpracę z optirem, producent na rynku zaoferuje bezpośrednią płynność w blokach opcji NQ za pośrednictwem wykonania elektronicznego podczas rozszerzonego 23-godzinnego dnia handlowego w CME. Oferta będzie mieszkać od 24 stycznia.

Optiver powiedział, że umożliwiający inwestorom korzystanie z transakcji blokowych, prywatnie negocjowanych transakcji, pomogłoby im lepiej zarządzać ryzykiem podczas podwyższonej zmienności rynku, wykonując duże transakcje szybko w jednej cenie.

“w Optiver wspieramy dostęp do płynności i wykrywania cen w czasie rzeczywistym dla wszystkich uczestników rynku. Z Sektor technologii w centrum uwagi, instytucje wymagają skutecznego sposobu zabezpieczenia i zarządzania ryzykiem “- powiedział dyrektor generalny Optiver US, Rutger Brinkhuis.

“Możliwość transakcji dużych zamówień przy prędkości za pomocą bloków opcji NQ jest rozwój powitalny. Budynek na naszym długich utworów rekord bloku handlu na wielu klasach aktywów oczekujemy na zapewnienie cen bloków NQ dla partii instytucjonalnych.”

Oprócz bloków NQ, CME oferuje obrót blokujący w opcjach na E-MINI S & P 500 (ES) i E-Mini Russell 2000 (Rty).

Kilka innych operatorów wymiany wzmocniła ich oferty handlowe blokowe w ostatnich nielicznych miesięcy, ponieważ wzrasta popyt, w tym CBOE, który łączył platformy handlowe Matchnów i oferty, aby stworzyć ofertę handlową na bazie Kanady, CBOE LIS.

Post Optiver i CME do oferowania Nasdaq Mini Opcje Block Trading pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*