Pandemia ukształtowała nową normalną w przestrzeni handlowej

Główna » Kup stronę » Pandemia ukształtowała nową normalną w przestrzeni handlowej
Wysłany przez:
forex-generator

Pandemia zdyskała regułą, jeśli chodzi o tradycyjne normy handlu akcjami i stałym dochodem, które przechodzą radykalne wstrząśnięcia. Może być powrót do biura, ale to nie znaczy powrotu do wspólnego biznesu.

obrotu zmienił się zarówno na rynkach kapitałowych, jak i na stałe – zwłaszcza w tym drugim – jak ograniczony dostęp do bilansów sprzedaży wytworzył próżnię możliwości alternatywnych źródeł kapitału w formie elektronicznych dostawców płynności (Elps).

Zdolność Elps do ryzyka magazynowego w szerokim i bardziej zróżnicowanej puli aktywów zwiększyła inwentaryzację, z którymi mogą się angażować. W konsekwencji biurka do transakcji boku są przekształcające się od biernych odbiorców płynności po stronie sprzedaży do asertywnych uczestników w zakresie pozyskiwania i budowania utajonej płynności. Zmiana nie jest subtelna; Strona kupna jest teraz w centrum płynności Formacja, a to będzie dla korzyści z inwestorów końcowych.

Nowych dostawców płynności

wywiadów z 30 globalnymi szefów handlu w menedżerach aktywów w całej Wielkiej Brytanii i Europie zarządzają 35,5 bilionem w wysokości 35,5 USD w aktywach, ujawniły niektóre wspólne wątki w podejściach do handlu na świecie pojemnościowy. Zdecydowana większość rozmówców rozpoznaje obecnie Elps jako przyszłych strategicznych partnerów płynności i zamierza zwiększyć ich zaangażowanie w siebie we wszystkich klasach aktywów.

Poradnik nowych sposobów handlu autokarami są innowacje technologiczne, z technologią napędzającą zdolność do odkrycia utajonej płynności, zrównoważoną potrzebą ukrycia śladów niespełnionych intencji handlowych.

Słońce ustawia się na tradycyjnym skośnym podejściu do handlu na rzecz większej własności egzekucji i przekształcenie zarówno wyboru dostawców płynności, jak i wymaganych usług.

Powiedział, że wiele nadal wybiera handel pochodnymi OTC z bankami dla szerokości dostępnych usług i z powodu ograniczeń operacyjnych. Przezroczystość nad protokołami wykonawczymi i logiką routingu są atrakcyjnymi czynnikami w procesie selekcji odpowiedników, ale wszechobecne widmo ryzyka kontrahenta oznacza, że ​​dostęp za pośrednictwem istniejącego związku brokera często ma pierwszeństwo przed utworzeniem bezpośredniego związku.

Przyspieszona potrzeba dostępu do płynności

Chociaż makijaż akcentowości i rynków obligacji jest zbyt inne, aby kiedykolwiek były dokładne parallels, automacja kapitałowa była w dużej mierze replikowana podczas pandemii na rynkach o stałym dochodzie dla zamówień, które mogłyby być notowane dyskretnie w małych rozmiarach przez dłuższy okres.

brzytwa-cienkie rozprzestrzenia się Średnie płatność rozprzestrzeniania może mieć znikomy wpływ na wydajność funduszy, przy jednoczesnym widoczności, natychmiastowość, ciągłość serwisu, a Zmniejszony kapitał ryzyka podczas pandemii połączył się, aby zwiększyć obecność Elps.

Handlowanie w blokach pozostaje ważnym czynnikiem w relacjach sprzedających, ale większa część centrów handlowych kapitałowych wokół trzech kluczowych punktów płynnościowych – otwarta UE, otwarta i my blisko.

Wpływ tego jest dwojaki: Po pierwsze, jest przyspieszona potrzeba innowacyjnego i zautomatyzowanego dostępu do tej płynności, która podkreśla zmianę w kierunku partnerów technologicznych; I po drugie, stężenie płynności zmniejsza płynność dożylności, która wpływa na zdolność do szybkiego wejścia i wyjścia na rynek.

Nowe opcje, gdzie i co do handlu

Głębokość dostępnego inwentaryzacji ELP ma również potencjał do zmiany, które aktywa są przedmiotem obrotu. Ponieważ technologia lepiej agreguje płynność w różnych klasach aktywów, włączenie bezpośrednich kanałów z banków, elps i miejsc oferują holistyczny pogląd Na całym rynku, zapewniając bok na brzeg gospodarzem nowych opcji nie tylko gdzie handlu, ale także tym, co handlować.

Zależność wszelkich zmian jest dwojak: dane i technologia. Ponieważ handel staje się bardziej zautomatyzowany, pokolenie i konsumpcja danych wznosi się wykładniczo, z kolei tworząc możliwość dostosowania strategii handlowych, klas aktywów mieszanki i możliwości arbitrażu spot.

Złożoność wynikającego z wyniku przepływu zamówienia nowej generacji wymaga kół algorytmicznych i routerów inteligentnych zamówień, które mogą dotrzeć do głębokiego do kieszeni narożnych rynków do płynności. Dokładne dane post-handlowe są warunkiem wstępnym w tym zaawansowanym świecie, a zatem jest uzgodniony pchanie na ten sam poziom przejrzystości po handlu w stałym dochodzie jako skonsolidowaną taśmą na rynkach akcji.

Elps skorzystało również ze wzrostu dywersyfikacji przez stronę kupną w kierunku przepływów ETF, jak Ich technologiczna wiedza specjalistyczna umożliwia im arbitrażowe ryzyko krótkoterminowe i zapewniają najnterminowe ceny. Jednak każda zmiana hurtowa zajmie trochę czasu. Chociaż ETF pojawiają się atrakcyjne jako pojazd inwestycyjny, nieprawidłowość w jakichkolwiek podstawowych papierach wartościowych może ograniczyć możliwości zabezpieczające i arbitrażowe.

Jako Europa głowy z powrotem do biura, powstaje nowy normalny w przestrzeni handlowej. Nieubłagany wzrost automatyki porusza się z akcentów do stałego dochodu, powodując skupanie się na skupanie się na zapewnieniu szerszego dostępu do wykonania z różnych nowych źródeł i relacji z odpisem.

Rozróżnik dla każdego dostawcy płynności przyszłości będzie możliwość dostosowania i absorbowania nowych inicjatyw technologii.

przyszłych innowacyjnych i zwinnych technologii nie tylko poszukuje utajonej płynności, ale co ważniejsze, budować płynność.

Inkorporacja technologii w przepływy pracy na boku Podnosi nowe możliwości co do wymienionych aktywów lub kombinacji aktywów do handlu, oprócz tego, jak i gdzie wykonać strategie handlowe.

formacji płynności będzie nadal ewoluować ze względu na zmiany rynku, a menedżerowie aktywów będą nadal polegać na partnerach wykonawczych, aby poruszać się bardziej złożonym i fragmentowanym krajobrazie.

Krótko mówiąc, długoterminowy wpływ pandemii w przyszły krajobraz handlowy w Europie może się teraz rozpocząć.

Post Pandemiczny w kształcie nowego normalnego w przestrzeni handlowej pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*