Partnerzy wzrostu Centana prowadzi 30 milionów dolarów rundy w systemach Eventus

Główna » Rozporządzenie » Partnerzy wzrostu Centana prowadzi 30 milionów dolarów rundy w systemach Eventus
Wysłany przez:
forex-generator

Dostawca technologii Nadzoru handlowego Systemy Eventus ukończył rundę finansowania 30 milionów dolarów prowadzonych przez partnerów wzrostu funduszy kapitałowych.

Firma stwierdziła, że ​​wykorzystywałaby dodatkowe fundusze, aby wykorzystać flagową platformę Walitus i napędzać skalę w jego działalności, w tym jej zespoły w całej sprzedaży, produkcie i inżynierii.

Dodatkowe inwestorzy DRW Venture Capital i CMT Digital uczestniczyli również w rundzie finansowania obok istniejących inwestorów, między innymi i LiveOak.

Runda finansowania bierze całkowitą fundusze do tej pory do 48,5 mln USD, w tym runda finansowania prowadzona przez transakcję Jump i LiveOAK w zeszłym roku, który podniósł 10,5 miliona dolarów.

“Podążając za naszą inwestycją w pierwszym roku w ubiegłym roku, nadal wykazaliśmy silny wzrost dochodów topline, prawie czterokrotnie cztery personel w każdym aspole naszej działalności, budynek na naszej obecności w Europie i Azji-Pacyfiku, Przyciąganie szerokiej gamy nowych klientów i dodawanie setek nowych funkcji i ulepszeń do naszej platformy Walitus “- powiedział Travis Schwab, dyrektor generalny Eventus.

“Ta nowa inwestycja pozycjonuje nas, aby osiągnąć nasze ambitne plany do dalszego wzrostu i penetracji na nowe rynki, a także nasze niekończące się poszukiwanie dostarczania wiodących na rynku rozwiązań i wsparcia na rynkach kapitałowych ekosystemu”.

Nowości podążają za wdrożeniem Platformy Valitus Eventusa przez blokadę Blockchain Block-Corporate Trading LedgeDedge w zeszłym miesiącu w ramach przygotowań do jego uruchamiania w tym miesiącu.

W ramach wdrożenia, Ledgededge powiedział, że użyje platformy Walitus na Wszystkie rynki jako wielostronny obiekt handlowy w Wielkiej Brytanii i jako alternatywny system obrotu w USA w drugim kwartale 2022 r.

“Przeszłym rok wykazał zwiększoną potrzebę automatyzacji i wzmocnienia zgodność z przepisami. Byliśmy niesamowicie pod wrażeniem głęboko doświadczonego zespołu i skutecznego, skalowalnego i potężnego nadzoru handlowego i systemu ryzyka rynkowego, który został zbudowany Eventus, “powiedział Matt Alfieri, główny na partnerach wzrostu Centana.

Partnerów wzrostu Post Centena prowadzi 30 milionów dolarów rundy finansowania w Systemach Eventus pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*