Peel Hunt Dotknij platformy jonowej, aby rosnąć europejski rynek kapitałowy

Główna » Sprzedaj stronę » Peel Hunt Dotknij platformy jonowej, aby rosnąć europejski rynek kapitałowy
Wysłany przez:
forex-generator

UK Inwestycja Bank Peel Hunt odnowiła długoterminową partnerstwo z rynkami jonowymi, wdrażając platformę Fidessa, aby rozszerzyć swój europejski rynek kapitałowy.

Rozwój opiera się na istniejącym związku między jonem i polowaniem, który wykorzystuje platformę Dostawcy Trading Technology w celu uzyskania dostępu do rynków europejskich i dostawców usług detalicznych (RSP) od 18 lat.

“Skuteczny wzrost gospodarczy wymaga technologii, która może uprościć przepływy pracy i zwiększyć wydajność”, powiedział Iain Morgan, szef egzekucji i handlu w Peel Hunt.

“dla Peel Hunt, Ion był zaufanym partnerem w tej dziedzinie przez prawie dwa dziesięciolecia. Platforma handlowa FIDESSA jest benchmark w przestrzeni akcji i najlepszy wybór dla instytucji sprzedaży. Wchodząc do naszej kolejnej fazy wzrostu, Ion pozostaje naszym preferowanym partnerem “.

jonów powiedział Platforma Fidessa Pozwala twórcom rynku dostosować przepływy pracy, które integrujące własną inteligencję biznesową poprzez API w czasie rzeczywistym.

Dostawca technologii handlowych zgodził się nabyć Fidessa za 1,5 mld GBP w 2018 r. Jednak umowa została później zbadana przez UK Organizację Rynków Konkursu Wielkiej Brytanii nad obawami, czy może ona uszkodzić konkurencję na rynkach Wielkiej Brytanii. Transakcja została zakończona później w tym roku.

Ostatnio jonowo dasuje technologie finansowe na jej dywizji rynków po nabyciu go w czerwcu ubiegłego roku.

“Peel Hunt jest coraz ważniejszym dostawcą usług wykonawczych w brytyjskich platformach detalicznych i brokerach” – powiedział Michael Cashel, akcje, rynki jonowe ” ”

Post Peel Hunt Dotknij platformy jonowej, aby rosnąć europejski rynek kapitałowy Wykonywany przez firmę Wymiana.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*