Pico uruchamia Corvil Electronic Trading Data Warehouse

Główna » Technologia » Pico uruchamia Corvil Electronic Trading Data Warehouse
Wysłany przez:
forex-generator

Infrastruktura i dostawca technologii Pico zwiększyły możliwości pakietu produktów Corvil Analytics z uruchomieniem elektronicznego hurtowni danych handlowych Corvil.

Według Pico nowe rozwiązanie do monitorowania wykonania strategii w ramach infrastruktury handlowej pomoże zespołom biznesowym i operacyjnym, aby szybsze, bardziej skuteczne decyzje.

Zdolność do uzyskania i działania wglądu na jakość wykonania i wydajność szybko jest ważnym czynnikiem w celu uzyskania przewagi wykonania handlu, szczególnie w konkurencyjnym krajobrazie obrotu, w którym interesariusze muszą przyciągnąć i zachować klientów, przechwytywać więcej przepływu i zmaksymalizować wskaźniki napełnienia.

dzięki wykorzystaniu danych strumieniowych z oprzyrządowania do sieci Corvil, Corvil Electronic Trading Data Warehouse oferuje widoczność w jakości wykonania transakcji, aby odpowiadać zachowaniu handlu klientami z ścieżką egzekucyjną i kontrahentem występ.

Platforma zapewnia widoczność w czasie rzeczywistym na poziomie ziarnistym z indywidualnych transakcji do zagregowanych wyników transakcji. Dzięki temu klienci są wyposażone w soczewkę do wydajności stosu technologii, a wpływ na handel.

Corvil Elektroniczny hurtownia danych handlowych zapewnia również agregując monitorowanie przepływu transakcji, co pozwala na izolacji dla określonych klientów, strategii, typów zamówień i kontrahentów. Oferowanie pomoże ujawnić, jak ścieżka wykonania, opóźnienie komponentów i miejsc na rynku wpływają na sukces handlu.

Ponadto rozwiązanie oferuje pełną identyfikowalność handlową z Emitenta na rynek, aby odizolować zdegradowaną decyzyjną i transmisję latencji, między innymi korzyści.

“jako systemy handlowe stają się bardziej złożone i szybsze, nadal inwestujemy w innowacje, które spełnia wymagania wydajności i zaliczki nasze możliwości analityki” – powiedział Roland Hamann, główny oficer technologii i szef APAC w Pico.

“Corvil’s High Przepustowość, bezstratny, ziarnisty czas przechowywania transakcji Trading Data zapewnia niezwykle bogate źródło danych, które mogą być wykorzystywane do szerszych analitycznych przypadków, w tym analizy handlowych”.

Post Pico Uruchomia Corvil Elektroniczny hurtownia danych handlowych pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*