Płynność do uruchomienia nowego produktu handlowego

Główna » Technologia » Płynność do uruchomienia nowego produktu handlowego
Wysłany przez:
forex-generator

Rozwiązania handlowe Dostawca LIFIDROBOOK uruchomił swój nowy produkt LBX handlowy, jego ostatni ruch po rekordowych przychodach w 2020 r. Wśród zwiększonego zapotrzebowania na flagową platformę wierszy firmy.

Network Trading Fix LipBook został już zaoferowany jako część swojego oprogramowania jako usługi Service (SaaS) LBX SYSTEM SYSTEM SYSTEM (OMS).

Sieć łączy klientów kupujących na brzeg płynności do ponad 200 dealerów brokerskich i wykonawczych na całym świecie, wspierając akcje, opcje, kontrakty futures, FX, pochodne, swapy i CFD, kredyt i interfejsy do wszystkich dostępnych w handlu platform EMS i ATS.

Nowy produkt Dostawcy Platformy handlowej, Mecz Trade LBX, zaoferuje alokacje naprawcze, potwierdzenia i afirmacje handlowe, umożliwiając użytkownikom korzystać z usług sieciowych, które już wykorzystują, eliminując przerwy handlowe za pomocą pojedynczego rozwiązania.

. “Nasi klienci są spójne: Zapytani o przyszłe pomysły na produkty i sposoby, abyśmy mogli poprawić swoje doświadczenia, zdolność do zarządzania przydziałów handlowych, potwierdzeń i afirmacji pojawia się ponownie czas i czas,” powiedział Sean Sullivan, główny oficer dochodów w płynności.

“Idea of-in-Oferta jest bardzo atrakcyjna dla naszych klientów, podobnie jak potrzeba zarządzania ryzykiem handlowym i rozliczeniami. Klienci mogą teraz wykorzystywać te same usługi sieciowe, które już mają dostęp, więc mecz handlowy LBX jest naturalnym rozszerzeniem usług, które udostępniamy dzisiaj. Nasi partnerzy sieci Network Broker-Dealer są również niezwykle otwarci, ponieważ także szukają bardziej zaawansowanych technicznie zaawansowanych, opłacalnych sposobów rozliczania transakcji z ich klientami “.

Mecz handlowy LBX, podobnie jak inne produkty płynności, jest częścią pojedynczej kamery kodu, która umożliwia jednolite i konfigurowalne dopasowanie handlowe w ramach ogólnego przepływu pracy.

Nowy produkt jest obecnie żyć z funduszem żywopłotu w wysokości 100 USD za swój międzynarodowy biznes.

Ponadto, że płynność zaczęła rozwijać produkt do garść dodatkowych klientów.

Post płynność do uruchomienia nowego produktu handlowego pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*