Podstawowe zasady i wskazówki dotyczące swing tradingu

Główna » Systemy obrotu » Podstawowe zasady i wskazówki dotyczące swing tradingu
Wysłany przez:
forex-generator

Niektórzy ludzie mówią, że swing trading powinien “Ivy League” finanse absolwenci, ale nie powinnaś być sama! Zapoznać się z warunkami, przejść kurs, należy skonsultować się z licencjonowany Stock doradca, i jesteś gotowa do pracy.

tutaj dowiesz się, co trzeba do pierwszego kroku.

swing trading jest podstawowym handlu z pozycji dłużej niż dzień.

Dla odniesienia: Dzień handlu zakłada tworzenie wielu transakcji w ciągu jednego dnia, podczas gdy swing trading obejmuje dokładną analizę techniczną.

w Dniu obrotu zawiera niezależny broker bez wsparcia firmy z elastycznym grafikiem. Te kupcy konkurować z przetwornicami częstotliwości handlowców dla korzyści.

tymczasem, swing trading obejmuje od kilku dni do kilku tygodni. To wymaga o wiele mniej czasu, niż dzienne zawody, na które jest wymagane inwestorom, aby rzucić swój dzień pracy, aby znaleźć możliwości dla handlu.

podczas gdy miejsca pracy, najlepiej z doświadczeniem w analizie technicznej, tylko swing trader wymaga formalnego wykształcenia w dziedzinie finansów.

więcej czasu dla prowadzenia transakcji otwartych w wyniku wyższe zyski z maksymalnej dźwigni na podwójny kapitał. Jednak, zapisując go, może również prowadzić do bardziej znaczące straty.

W tym artykule, można usłyszeć wiele słów trendu i jego różnorodność. Trend to kierunek ruchu cen aktywów, albo w górę, albo w dół.

w handlu wymaga umiejętności rozszyfrować przy tendencje wzrostu lub spadku. Metoda ta polega na przewidywaniu trendów, które są wspólne dla kierunku danego składnika aktywów.

na trendy linie biegnące w górę lub w dół, określić trendy. Jak sama nazwa wskazuje, kąt nachylenia oznacza, że jest trend wzrostowy, a wręcz przeciwnie oznacza, że jest trend spadkowy.

nie czekając aktywów w trendzie oznacza, że można postawić na nich. Myślę, że z byka, że ciosy w górę z rogami, z ciebie, jak samego byka.

tymczasem, jeśli oczekujesz aktywów trend w dół, to znaczy, że jesteś niedźwiedzi. Niedźwiedzie cios w dół z jego rąk.

Jeśli jesteś uparty i niedźwiedzi, określi, jak będziesz kupować i sprzedawać transakcji.

będę długo to po prostu jeszcze jeden sposób, aby powiedzieć, że kupowali akcje. Jeśli chcesz kupić go, możesz go sprzedać za wyższą cenę później, aby czerpać zyski.

jeśli idziesz długo, opisuje obecność bydła nastawienie na ten lub inny składnik aktywów. Terminy są używane zamiennie, chociaż już od dawna ma więcej wspólnego z działaniem, niż opinia.

na przeciwległym końcu, zwarcia pokazuje, że przedsiębiorca spodziewa się, że rynek akcji w trendzie spadkowym, tak, że mogą go sprzedać po niższej cenie później. Metoda ta pociąga za sobą sprzedaż-pierwsze, otwierając niższej cenie, do nabycia w niższych wartości.

w tym samym kierunku, będzie długo oznacza, że wzrostowych, zwarcia oznacza, że w kierunku niedźwiedziej aktywów.

do bardziej prostych prognoz, analizy dla swing trading należy przeprowadzać w okresach, gdy rynki idą do nikąd. W ten sposób, można użyć techniczny lub analiza fundamentalna, choć podstawy najczęściej dla długoterminowych inwestycji, jak dla свинговой handlu.

analiza fundamentalna bada sprawozdania finansowe, organizacyjne procesy, a także branż, które określają wewnętrzną wartość aktywów.

padaja kontroli pomóc дейтрейдеров do filtrowania zapasów na podstawie określonych kryteriów, szczególnie w analizie technicznej. Niektóre rzucić swój dzień pracy, aby używać go w nadziei kupić wyższe szczyty i wyższe dołki szybciej.

postać nie może określić działania firmy w dłuższej perspektywie. Analiza fundamentalna wymaga innych rodzajów badań, analiza branży, warunki ekonomiczne i zysku w przyszłości.

swing traderzy mogą korzystać podstawowy wskaźnik, który stanowi ilość, aby zmierzyć, jak udany biznes lub idź do. Firmy stosują kryteria, jak ile sprzedaży towaru zajmuje trochę czasu.

możesz użyć podstawowe wskaźniki dla oceny, czy dany składnik aktywów będzie.

swing traderów, to użyj ryzyko/nagroda porównania, aby zminimalizować straty dla swoich inwestycji.

oblicz stosunek, ile jesteś gotów stracić i ile chcesz zrobić, czy cena waloru osiągnie swój docelowy poziom. Możesz dowiedzieć się to jeszcze na kursach analizy technicznej.

oczywiście, minimalny ideał wynosi około 1:3 ryzyko/nagroda. 1:3 mówi, że jesteś gotowy zaryzykować $1 za oczekiwaniem na to, aby zarobić $3.

aby ograniczać straty w długim pozycjom, większość inwestorów używają stop-loss. Ten rozkaz pomaga im kupić papiery wartościowe, jeśli dotrą do określonej ceny, która jest w zasadzie cenę, jaką zapłacił za aktywa w pierwszej kolejności.

Jak przykład, jeśli przedsiębiorca kupuje 100 akcji za $15 za transakcję i liczy się zwrócić do $45 w przyszłym miesiącu, ich stop loss zostanie zamknięte, jak tylko osiągnie ceny.

zleceń stop loss może być regulowana, w zależności od pożądanego stosunek ryzyko/nagroda.

zapoznaj się z tym artykułem do tego, kiedy dojdziesz punkt wyjścia dla свинговой handlu i zaraz po tym, jak przejść kurs i ustawić czas. W ten sposób, można spojrzeć wstecz i do przodu o najczęściej stosowanych terminów i metod, które można użyć do swing tradingu!