Powstanie botów – nie tam jeszcze, ale po drodze

Główna » Technologia » Powstanie botów – nie tam jeszcze, ale po drodze
Wysłany przez:
forex-generator

Na konferencji FIX EMEA panel na “wzrostem botów – automatyzacji i płynności” omówił bieżącą ewolucję automatyzacji na biurku handlowym i stwierdził, że podczas gdy innowacja była szybko występująca, raj doskonałej automatyzacji jest nadal trochę.

Automatyzacja dotyczy “przynoszenia danych do życia”, zgodnie z panelem, który był moderowany przez Scott Bradley, szef sprzedaży handlu papierami wartościowymi w LSEG. Kiedykolwiek chcesz handlować, musisz działać na dostępnych danych – ale te dane Należy zarządzać i kurować, a to jest obecny naciskając ewolucję.

Panel, który miał miejsce pod rządami Chatham House, składa się z Anvar Karimson, CTO Keplera Cheuvreux; Matthew Mcoughlin, szef handlu na aktywach Liontrust Zarządzanie; Robert Miller, konsultant wykonawczy na Vanguard Asset Management; i Richard Ring, Dyrektor rozwiązań w Rynku Infrastructure i Symfonia platformy technologicznej.

Kluczowym wnioskiem przez głośniki polegał na tym, że chociaż automatyzacja jest stale ewoluującym procesem, wymaga współpracy między wszystkimi interesariuszami w łańcuchu – od boku, aby sprzedawać strony do obiektów handlowych – a to partnerstwo ma kluczowe znaczenie w tworzeniu danych użytkowych.

“Musisz zadawać pytania danych i zrozumieć, skąd pochodzi,” powiedział jeden głośnik. “Chodzi o to, aby osiągnąć możliwość porównania jabłek z jabłkami”.

Problem polega na tym, że wszystkie te dane występują na wielu i różnorodnych danych, dlatego mapowanie i zarządzanie to wyzwaniem. Ludzie chcą natychmiastowej, doskonałej komunikacji bot-bot, gdzie te zautomatyzowane programy mówią ze sobą bez potrzeby interakcji człowieka, ale jest to wciąż marzenie, a nie rzeczywistość. Często boty radzą sobie z różnymi danymi po każdej stronie, więc nie mogą jeszcze komunikować się bezpośrednio, i nadal wymagają warstwy ludzkiej komunikacji, zanim będą mogli mówić.

“Nie możemy jeszcze skakać prosto do w pełni zautomatyzowanych botów” – powiedział panellistę. “Musimy dowiedzieć się, co potrzebują najpierw ludzkich przedsiębiorców, a potem upskórek naszych zespołów do radzenia sobie z tym”.

Konsensus z panelu było to, że ewolucja jest stała, a partnerstwo ma kluczowe znaczenie. I chociaż nadal może być sposób, zanim dotrzemy do pełnej automatyzacji, podróżujemy we właściwym kierunku.

, a publiczność wydawała się zgodzić – badanie (pełnego) pomieszczenia stwierdzono, że 47% respondentów już używa botów i robiło to, że przed pandemią, podczas gdy 37% było nadal ostrożne i chciało wiedzieć więcej przed skokami na pokładzie.

Post Rise of the Bots – nie tam jeszcze, ale po drodze pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*