Prawie wszystkie firmy kupiowe wykorzystują naukę danych w celu optymalizacji wydajności, funduszy zaufania północnych

Główna » Kup stronę » Prawie wszystkie firmy kupiowe wykorzystują naukę danych w celu optymalizacji wydajności, funduszy zaufania północnych
Wysłany przez:
forex-generator

Prawie wszystkie firmy kupiowe mają swoje atrakcje ustawione na temat integracji nauki danych w swoich procesach inwestycyjnych w ciągu najbliższych dwóch lat, znalazł ankietę Północnej Trustów.

z 300 globalnych firm zarządzających aktywami w Ameryce Północnej, Azji Pacyfiku i Europie, Bliskiego Wschodu i Afryki badane, 98% z nich już wykorzystuje lub planuje przy użyciu narzędzi do nauki danymi i wspierania decyzji, aby zoptymalizować swoje wyniki.

“Ta ankieta pokazuje, że menedżerowie aktywów zdaje sobie sprawę z potrzeby wdrożenia cyfrowego modelu operacyjnego, który umożliwia wydajny i bezpieczny wzrost, ale jednocześnie słusznie koncentruje się na konieczności wydawania rzadkiej stolicy,” powiedział Paul Faisz, szef Dane inwestycyjne Nauka (IDS) w północnym zaufaniu.

“jako dowód rosną wokół wartości nauki danych inwestycyjnych, menedżerowie aktywów uważają ich dane, aby pomóc im prowadzić wysoką jakość wyników, dzięki czemu mogą bardziej skuteczniej inwestować w ich podstawowych działaniach. ”

Badanie wykazało również, że podczas gdy prawie połowa respondentów stwierdziła, że ​​mieli system do pomiaru danych podejmowania decyzji i danych, zaledwie 12% stwierdziło, że stosowano platformę zarządzania badaniami, które nie było oparte na arkuszu kalkulacyjnym.

Kilku głównych uczestników rozpoczęło inicjatywy koncentrujące naukę danych w ubiegłym roku, jako trwające tematy branżowe, takie jak środowiskowy ładunek społeczny i korporacyjny (ESG), które wymagają analizy obszernych zestawów danych nadal betonować się na rynku.

W ubiegłym roku, Blackrock rozszerzył zrównoważone spostrzeżenia na jego flagowej platformie Aladdin z nabyciem stawki w firmie Data Science Clarity AI w lutym, podczas gdy JP Morgan Asset Management rozszerzył obowiązki swojej Azji Holding Trading Head, aby zbudować Zespół nauki danych na początku tego miesiąca.

Wcześniej W tym roku Północne zaufanie zrobiło Inwestycje do platformy analityki opartej na chmurze nauki danych (EDS), ponieważ wygląda na rozszerzenie całej strategii biura. Umowa zobaczy bank zintegrować narzędzia wspierające decyzyjne EDS z podstawową platformą technologiczną, zapewniając Custodian z siedzibą z siedzibą w Chicago z nowymi możliwościami informatycznymi dla inwestorów instytucjonalnych i zarządców aktywów.

Post Prawie wszystkie firmy kupiowe wykorzystują danalizację na temat wydajności opitimiise, Północne znaleziska zaufania pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*