Presja ekonomiczna i złożone rynki widzą zapotrzebowanie na handel outsourcingowy gwałtowny, znajduje raport

Główna » Kup stronę » Presja ekonomiczna i złożone rynki widzą zapotrzebowanie na handel outsourcingowy gwałtowny, znajduje raport
Wysłany przez:
forex-generator

Presja ekonomiczna i rosnąca złożoność rynków doprowadziły do ​​popytu kierowników inwestycji na outsourcingowe usługi handlowe, aby znacznie wzrosnąć, stwierdził raport koalicji Greenwich.

Zwiększone popyt w świetle klimatu makroekonomicznego spowodowało, że liczba dostawców w tej przestrzeni wzrosła o ponad czterokrotnie w ciągu ostatnich pięciu lat, wzrosną z mniej niż 10 do ponad 40 od ​​2018 do 2022 r.

, Menedżerowie inwestycji są teraz bardziej skłonni do outsourcingu niektórych lub wszystkich swoich operacji handlowych z powodu sprężonego marginesu zysku, rosnących wolumenów handlowych i zwiększonej zmienności.

“Jesteśmy świadkami instytucjonalizacji handlu outsourcingiem. Jako duże firmy zarządzające inwestycjami w USA uzupełniają swoje wewnętrzne możliwości handlowe z stronami trzecimi, a mniejsze firmy zlecają duże części lub nawet całą funkcję handlową, Solidna dziedzina dostawców kształtuje się, aby zaspokoić te różnorodne potrzeby ” – powiedział Shane Swanson, dyrektor ds. Badań w Koalicji Greenwich Market Structure & Technology Fructure & Autor of the Report.

“Niezależnie od tego, czy jest to w pełni rozwiązywana usługa handlowa, czy dodatkowa oferta handlowa, menedżerowie inwestycji muszą zbadać skalę, zakres i wiedzę specjalistyczną dostawcy, aby zapewnić, że może zapewnić wiarygodną alternatywę dla uzyskania najlepszych zobowiązań do wykonania”.

Kilka firm dokonało inwestycji w outsourcingowe oferty handlowe w ostatnich miesiącach, aby wykorzystać rosnący popyt. Ostatni był Northern Trust, który ogłosił współpracę z CommCise w czerwcu, w którym wzmocni swoje możliwości handlu outsourcingiem poprzez usprawnienie procesu zarządzania komisją W przypadku zintegrowanych klientów rozwiązań handlowych (ITS).

, presja ekonomiczna i złożone rynki znajdują popyt na outsourcing Handel Skayrock, znaleziono raport pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*