Prognozy handlowe Seria 2022: Chmura

Główna » Kup stronę » Prognozy handlowe Seria 2022: Chmura
Wysłany przez:
forex-generator

W przyszłym roku będzie rok, w którym firmy rynków finansowych rozpoczynają się w czasie rzeczywistym i pieniądze w refagining ich działalności handlowej w celu nieuniknionej przyszłości opartej na chmurze. Wymiany, takie jak CME – niedawno współpracowały z Google Cloud – i NASDAQ – ostatnio współpracowałem z AWS – już ogłosili swoje intencje, aby przenieść swoje pasujące silniki. Firmy muszą zdecydować, czy realizują model publiczny, prywatny lub hybrydowy.

Podczas gdy technologia Cloud przynosi atrakcyjne cechy, ograniczenia istniejących chmur publicznych wymagają adresowania przed przyjęciem szerokiej skali. Na przykład, większość wymiany wykorzystuje rozkład multiemisji danych rynkowych. Chociaż chmury publiczne podejmują kroki w kierunku wspierania multiemisji, czy mogą poradzić sobie z czystą ilością danych z niektórych z tych wymian, a także wszelkich obaw bezpieczeństwa i regulacji? Firmy będą musiały również poruszać się z modelach handlowych wymiany, aby zapewnić oni Wybierz wdrożenie chmur, w którym koszty nadal mają sens w stosunku do oczekiwanych oszczędności.

Większość firm prawdopodobnie dąży do modelu hybrydowego: przy użyciu publicznych chmur, w których ma sens I.e., aby uzyskać dostęp do wymiany i przy użyciu chmury prywatnej lub hybrydowej w innych obszarach. Ostatecznie nie będzie jednej chmury, ale wiele różnych, które zostaną związane ze sobą, aby utworzyć jedną spójną i globalną platformę handlową.

– Alastair Watson, dyrektor zarządzający, EMEA, TNS Rynki finansowe 11011

Musisz być optymistą do prowadzenia biznesu giełdowego, więc zamierzam odłożyć obawy o Covid-19 i jego brzydki Warianty, a także martwi o potencjalną stóp procentową, zamiast tego koncentruje się na tym, co mogłoby iść w przyszłym roku. Przewiduję, że 2022 jest wtedy, gdy niepewność nad Brexit i regułą rozbieżności w końcu zaczyna rozpraszać i wyraźniejszy obraz wyłania się z regulacji krajobraz. Mam nadzieję, że Wielka Brytania wychodzi z tego ponownego wyrównania ze solidnym zestawem zasad, które są silnie pro-biznesu i mniej prezyjne niż zmiany w prawodawstwie obecnie zdecydowane w Brukseli.

Drugi obszar, w którym widzę, że wykonane są wielkie postępy, jest w sferze chmury. Podczas gdy Blockchain i Crypto zasysały znacznie z tlenu w sferze innowacyjnej w ciągu ostatnich kilku lat, jest w sumie więcej prozaicznych chmur, gdzie widzimy fundamentalne zmiany. Jesteśmy świadkami ewolucji zupełnie nowej generacji wymiany, które są najpierw włączone chmurą. W tej chwili większość z nich to mała skalą operacje, ale jak nasz projekt z Amazon Web Services i Singapore Exchange pokazano, najważniejsze wymiany poziomów również można prowadzić pomyślnie w chmurze. Wierzę, że zobaczymy ten trend przyspieszony w 2022 roku i poza nią.

– Alasdair Haynes, CEO AQUIS Exchange PLC

Niezależnie od tego, czy jest prywatna, albo publiczna, czy hybrydowa, chmura staje się czymś więcej niż tylko docelowym dla danych. Staje się platformą transformacji przedsiębiorstwa przedsiębiorstwa, z uwagi przesunięciem w kierunku platform końcowych. Platformy oparte na chmurze pozwalają klientom znacznie bardziej zwinąć za pomocą open API, przezroczyste dane i wysoce wydajne rozwiązania. Organizacje, które stają się chmurami, będą w najsilniejszej pozycji, aby wykorzystać korzyść z globalnych chmur Mega. Będą w stanie naprawdę skalować na temat rozwiązań wielokrotnych i korzystać z obniżonych kosztów. Istnieje również korzyści w zakresie zarządzania społecznego (ESG) również. Im bardziej efektywna organizacja może stać się na całej skali, lepsza pozycja, w której można poprawić wynik zrównoważonego rozwoju i jeśli chodzi o ESG, usługi finansowe mają bardzo ważną rolę. Z większą przejrzystością zachowania ESG z korporacji – i ich odpowiednie Aktywacje, obligacje, pochodne – dane te mogą być dzielone z agencjami, aby zapewnić wyraźniejszą ocenę firmy. Korzystając z dostawców danych, wyniki te można zsyntetyzować, przechwycone przeciwko mistrzu zabezpieczeń i prezentowane na łatwych do zrozumienia pulpitów nawigacyjnych. Na przykład, menedżer aktywów będzie mógł spojrzeć na ich książkę końcową do końca i mogą zobaczyć wynik Agrega ESG dla tego portfela. Jeśli musieli dostosować ten wynik w górę lub w dół, mogą to zrobić.

– Tony Warren, Wiceprezes Executive i Kierownik zarządzania strategią i rozwiązaniami, FIS

Post Prognozy handlowe Seria 2022: Chmura pojawiła się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*