Prognozy handlowe Seria 2022: ESG i zrównoważony rozwój

Główna » Rozporządzenie » Prognozy handlowe Seria 2022: ESG i zrównoważony rozwój
Wysłany przez:
forex-generator

Trudno byłoby spojrzeć na rok przed nami i nie rozpoznawał zrównoważonego rozwoju jako tematu centralnego dla 2022. Przeważnie był to tematem dla zbieraczy magazynów w branży zarządzania aktywami do niedawna, ale biurko handlowe, banki, platformy, firmy technologiczne handlowe a wymiana zaczynają teraz spotykać się, aby zobaczyć, co mogą zrobić, aby kontynuować przyczynę. Podczas gdy te dyskusje znajdują się we wczesnych etapach, jest ekscytujące, aby spojrzeć na przyszłość i optymistycznie widzieć niektóre dotkliwe prowadzenie przemysłu, zrównoważone rozwiązania.

w 2022 r., Widzę ciągłe innowacje w przestrzeni handlowej, ponieważ przemysł szuka nowych dostawców płynności, bardziej wydajnych i opłacalnych ścieżek do wykonania. Rozproszona technologia Ledgera (DLT) od dawna omówiono i jest ustawiony, aby stać się bardziej koncentracją w zakresie tego, w jaki sposób możemy wdrożyć DLT w przestrzeni handlowej z rozliczenia (PvP), wykonywania miejsc i tokenizacji aktywów. Ten temat jest Tutaj pozostanie, a codzienne przypadki i aplikacje są ustawione na zwiększenie.

– Cathy Gibson, Global Head of Trading na dziewięćdziesiąt jeden

Wydatki na badania inwestycyjne coraz częściej rozpoznają brokerzy, którzy nadal zatrudniali i zachowują analitycy z doświadczeniem i wiedzą, ponieważ menedżerowie aktywów stały się znacznie bardziej wrażliwi na zmiany Jakość zespołów analityków, które uzyskują dostęp do menedżerów portfolio. Budżety będą również istotnie przesunięte w kierunku dostawców badań, którzy tworzą zróżnicowany środowiskowy ładunek społeczny (ESG), który pomaga poruszać się i priorytetem wszystkie dane ESG, które są obecnie zużywające. Salspeople stają się ważniejsze na tym rynku po skutku redukcyjnym MiFID II na tej funkcji, jako obecnie więcej niż kiedykolwiek zaufany doradca do wykonywania i filtrów zawartości w zakresie podstawowych, danych altowych i ESG części brokera i niezależnego dostawcę badawczego Oferta będą istotne dla efektywnego wykorzystania badań zewnętrznych Buy-Side.

– Mike Carrodus, CEO, Badania merytoryczne

Aktywa w ramach zarządzania (AUM) Środowiskowych funduszy Global Environmental Governance (ESG) rośnie na trzykrotnie wskaźnik funduszy innych niż ESSG, ale według wpływu wpływu Połowa funduszy o tematyce klimatu i C.70% funduszy ESG są źle wyrównane w porozumieniu Paryżu Cel (z 723 funduszy z 330 mld USD AUM). Biorąc pod uwagę gwałtowny wzrost produktów finansowych ESG, globalne regulatory zwiększają przegląd oświadczeń zrównoważonego rozwoju za zgodność z obowiązującym prawem. Wierzymy, że inwestorzy powinni rozważyć kryteria ESG i być bardziej ostrożni przy roszczeniu na inwestycje na zielono i społeczne w świetle ostatnich kontrowersji wokół zawyżonego wykorzystania zrównoważonego inwestowania. Nasz zespół badawczy Management Asset Management oczekuje, że ESG AUM Figury zostaną wyrafinowane przez wszystkie zarządzanie aktywami Gracze jako regulacje ewoluują.

– Panos Seretis, szef europejskich badań ESG, Bank of America Global Research

Istnieje zauważalna i fundamentalna zmiana na popyt społeczeństwa na bardziej zrównoważoną przyszłość. Pandemma służyła podkreślenia wpływu nasze działania na świecie i środowisko. Dwa lata i ma bez wątpienia stać się prawdziwie głównym tematem. ESG jest wszędzie. W 2022 r. Przewidujemy, że poziom zainteresowania w tym temacie, aby nadal rosnąć, z rynkami finansowymi, widząc ciągłą ewolucję i pogłębienie rozwoju areny zrównoważonego rozwoju, zwłaszcza przez dane, przejrzystość i standaryzację. Wierzymy, że uczestnicy rynku opowiadają za więcej zrozumienia i jasności wokół obszarów szarości, takich jak opis “zielony”, ponieważ uczestnicy stają się bardziej koncentrowani na tym, w jaki sposób stosuje się wpływy z ich inwestycji. Z Raportowanie ramy już wdrażane w całej Wielkiej Brytanii i Europie oraz podążając za dużym skupieniem regulacyjnym w COP26, globalni liderzy i regulatorzy zaczęły zwrócić uwagę na potrzebę weryfikacji globalnej i standardowej, co z kolei poprawi jakość i ilość danych ESG jako te sprawozdania Wymagania rosną. Coś, na czym jesteśmy bardzo skoncentrowani na TradeWeb. Rok przed nami pojawi się poziom zainteresowania i skupi się w ESG kontynuowany na całym świecie, z zrównoważonymi inwestycjami rosnących przez Azję i gdzie indziej z harmonizacją taksonomii, które już dzieje się już między UE a Chinami oraz z USA od ponownego odwołania z globalną polityką klimatyczną.

– Simon Maisey, Dyrektor Zarządzający, Global Head of Corporate Development, TradeWeb

Post Predykcje handlowe Seria 2022: ESG i zrównoważony rozwój wydawał się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*