Prognozy handlowe Seria 2022: Płynność

Główna » Sprzedaj stronę » Prognozy handlowe Seria 2022: Płynność
Wysłany przez:
forex-generator

Tradycyjnie elektroniczni dostawcy płynności (Elps) usiadły w dół w procesie obrotu na końcu routera Smart Comment Router. Jednak ze zwiększoną prędkością i wydajnością handlową na szczycie listy życzeń głowic biurowych dla 2022 r. Oczekujemy, że zobaczymy tę model zmianę, a ELP przeprowadziły łańcuch pokarmowy i płynność publikowania bezpośrednio do pulpitu kup-bocznego.

Kierowca dla wzrostu Elps był zwiększonym naciskiem od klientów kupujących na analizę tagu 30 – ostatni rynek – na egzekucji. Analiza wykazała, że ​​jeśli wykonują wbrew te firmy w pierwszej instancji, poruszając się do przodu, ma sens, aby uzyskać bezpośrednio płynność. Z perspektywy biznesowej i technologii wyzwania, które wynikają z tego z tego dwukrotnie. Po pierwsze, w jaki sposób system zarządzania realizacją (EMS) lub system zarządzania zamówieniami (OMS) dostawcy zawierają tę nową płynność w ich przepływ pracy, jako liczba aktualizacji i kleszczy można spory być w objętości i będą dostosowane do klienta? Po drugie, jak potrafi dowody na brzeg najlepszy wykonanie, a jaką rolę jest w tym tradycyjny broker? To będzie fascynujące, aby zobaczyć, jak się rozwija w przyszłym roku.

– Andy Mahoney, Dyrektor Zarządzający, Flextrade EMEA

Agregacja płynności pozostanie kluczem i doskonałą łącznością dla zdarzeń płynnościowych, specjalnie zautomatyzowanych rozwiązań wokół aukcji zamknięcia, będzie nadal w centrum uwagi. Wymień łączność i głębokie zrozumienie, jak zoptymalizować przechwytywanie płynności w każdym właściwym miejscu, ponieważ krajobraz regulacyjny ewoluuje, ma kluczowe znaczenie. Nasza nowa cena Logika Dark Maq Logika będzie wspierać wysiłki w celu zmaksymalizowania przechwytywania płynności podczas minimalizacji związanych z tym koszty.

handlowców na bluzkę nadal angażują się z nami, jak najlepiej monitorować wydajność i uderzenie. Umożliwiamy analizy w czasie rzeczywistym I Diagnostyka zbudowana jako zastrzeżone narzędzie do handlu narzędziami, aby pomóc w wyniku wykonania realizacji naszych klientów. Konieczne jest, aby strona sprzedaży pozostaje zwinna i dostosowuje oferty elektroniczne, aby zaspokoić ewoluujące potrzeby klientów. Technologia będzie nadal odgrywać coraz ważniejszą rolę w wykonaniu. Nasz router Smart Order (SOR) i wszystkie algos są opracowywane i utrzymywane w domu i nadal inwestujemy w nasze rozwiązania zasilane AI, a także naszą podstawową platformę Algo, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania dla szerokiej gamy wymagań klienta. Kontynuując budowanie długotrwałych relacji klientów i zapewnienie silnego zasięgu i doradczy pozostaną w naszym rdzeniu.

Będzie to definiujący rok dla europejskiej taśmy skonsolidowanej jako ustawodawcy uzgodni się na ramy, które mogłyby mieć poważne konsekwencje dotyczące ogólnego sukcesu inicjatywy. Wpływ rozbieżności regulacyjnej między Wielką Brytanią a UE w sprawie płynności Krajobraz może również stać się jasny, ponieważ regulatory kontynuują dostosowanie zasady w ramach przeglądu MIFID II przeglądu rynków hurtowych.

– Bianca Gould, Współczesna Szef sprzedaży i handlu elektronicznego, RBC Capital Markets & Hayley McDowell, EU EUCT ELECTROLS handlowiec i konsultant konstrukcji rynku UE , RBC Capital Markets

Wszystkie znaki wskazują na koniec 40 – rynek byka w obligacjach, z nakarmionym zwężaniem i inflacją działającą jako kierowcy. Ale zmiany będą miały efekty falowe na obrót i płynność obligacji korporacyjnej. Stopy procentowe i zmienność rynku wzrośnie, tworząc bardziej krytyczną potrzebę niż kiedykolwiek wcześniej, aby skutecznie znaleźć i połączyć naturalnych nabywców i sprzedawców. Ponadto nie wystarczy znaleźć jednego kupującego dla każdego sprzedawcy. Dealerzy będą musieli zidentyfikować i łączyć wielu nabywców i ich płynność, aby wykonać transakcje blokowe. Pośród tych warunków, niedobór płynności i Potrzeba lepszego wykrywania cen w obligacjach przeciwhinitu, będą niektóre z kluczowych wyzwań, że uczestnicy rynku nadal spojrzali na rozwiązanie w 2022.

chociaż handel obligacji korporacyjnej jest coraz częściej przeprowadza się do platform elektronicznych, wyzwania płynności pozostaną bez zdolności do zrozumienia wstępnego -Trade, płynność w czasie rzeczywistym i bez mechanizmów do agregatu płynności wokół obligacji. Nowe narzędzia, które wykorzystują naukę danych, pomogą dealerom agregatom płynności i możliwości handlowi w swoich sieciach klientów, a także pomagają inwestorom instytucjonalnym odkryć naturalną płynność i zrozumieć, co może być przedmiotem obrotu w dowolnym momencie, poprawiając przejrzystość i odkrycie cen.

– przypisywane Jimowi Toffey, CEO i współzałożycielem, LTX, firmie Broadridge

Dostęp do płynności pozostanie priorytetem w 2022 r., AS Asset Menedżerowie nadal szukają nowych opcji do identyfikacji i połączenia z nowymi źródłami płynności. Elastyczność i autonomia pokazana przez uczestników rynku w początkowej odpowiedzi na pandemię, obecnie ewoluują, aby umożliwić popychać się do przemyślenia możliwości, w jaki sposób angażują się z nowymi mechanizmami wykrywania płynności.

Istnieją rosnące objawy współpracy w przemyśle zarządzania aktywami. Firmy współpracują ze sobą, aby prowadzić rozwój infrastruktury technologicznej niezbędnych do zintegrowania nowych uczestników w istniejących strukturach rynku i opracować standardy, które ostatecznie pomagają inwestorom wykonywać ich działalność. Tendencja ta będzie nadal gromadzić tempo w 2022 r., Umożliwiając większą automatyzację na każdym etapie procesu – od wykrywania płynności i budowy książek, poprzez wykonanie i rozliczenie – wszystko z korzyścią na rzecz społeczności kupiowej ogólnie.

– Mark Badyra, CEO, Appital

The Post The Trade Predictions Series 2022: Płynność pojawiła się pierwszy w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*