Prognozy handlowe Seria 2022: Rozbieżność regulacyjna w Wielkiej Brytanii i Europie Post-Brexit

Główna » Rozporządzenie » Prognozy handlowe Seria 2022: Rozbieżność regulacyjna w Wielkiej Brytanii i Europie Post-Brexit
Wysłany przez:
forex-generator

RP Ciemny handel i działalność zużyta przez systematycznych internalizatorów (SIS) może prowadzić do wzrostu kosztów uzyskania działalności gospodarczej w Europie w przyszłym roku, szczególnie w przypadku większej wielkości przedsiębiorstwo instytucjonalne, które dzisiaj wygląda na te alternatywy, aby złagodzić wpływ handlu na oświetlony porządek książki.

z Wielkiej Brytanii pozornie porzucenie obowiązku obrotu akcji (STO) i reżimu Cap (DVC), co pozwala na systematyczne internalizarzy (SI) i częste aukcje partii (FBA) w celu wymiany wartości godziwej w połowie ceny iw Krótkoterminowy termin przynajmniej – stosowanie niższych progów dużych w skali dla akcji europejskich – Z najlepszej perspektywy wykonania Londyn może stać się bardziej atrakcyjnym i opłacalnym miejscem docelowym podczas handlu akcjami europejskimi w imieniu inwestorów instytucjonalnych. W jaki sposób odgrywa to dla Europejczyków, aby Europejczycy nie mogą uzyskać dostępu do tej płynności w ramach Europejskiego Sto i czy regulator europejski może reagować na jakąkolwiek zmianę płynności z powrotem do Londynu, aby można było zobaczyć.

– James Baugh, Szef Europejskiej Struktura Rynku, Usługi wykonawcze Cowen

W przyszłym roku będzie zobaczyć Wielkiej Brytanii i europejskich regulatorów poszukujących sposobów zwiększenia lub utrzymania względnej atrakcyjności swoich rynków kapitałowych – każdy utrzymujący ostrożne oko na drugą. Chociaż jesteśmy zadowoleni, widząc, że UE porusza się naprzód z planami skonsolidowanej taśmy (CT), aby uświadomić sobie jego cel stworzenia większego, bardziej żywych i połączonymi rynkiem europejskim, powinien obejmować dane przede-handlowe z samego początku i nagrody Dane technicznie uczciwie.

.

Wierzymy, że 2022 będzie punktem przechyłu na poziomach inwestorów i frustracji brokera z tymi operatorami rynku, które nieustannie sprzeciwiają się postępowi w kierunku zintegrowanego i konkurencyjnego rynku europejskiego – czy poprzez opozycję do CT, do wyjaśnienia, lub mechanizmów rynkowych przeznaczonych do korzyści koniec inwestorów. Jedna nadzieja, że ​​zachęci udział w rynku w celu zwiększenia wsparcia ogólnoeuropejskich podmiotów, które przynoszą innowacje, wybór, niższe koszty i lepsze wyniki wykonawcze. Podobnie, innowacyjne mechanizmy handlowe przeznaczone do zwiększenia wyników handlowych instytucjonalnych, takich jak warunkowe miejsca i okresowe aukcje, będą również nadal ewoluować i rosnąć. Ponieważ więcej firm integruje dane rynkowe kanałów z okresowych aukcji do ich przepływów pracy, na przykład, mechanizmy te będą wspierać szerszy zakres strategii handlowych z korzyścią inwestorów końcowych.

– Natan Tiefenbrun, Kierownik akcji, CBOE Europa 201000 2021 Dostarczył wielu dla przemysłu, dzięki czemu Komisja Europejska Przegląd MIFID II i HMT Rynki hurtowe przeglądają scenę centrum dla wielu w usługach wykonawczych. Istnieją już dowody na ewoluujące reżimy regulacyjne wnoszącym o zmianę sposobu wdrażania metodologii routingu zamówień i wygląda na to, że jest to ustalone, aby kontynuować 2022. Już został już zwiększony działalność w EOG papierów wartościowych wykonujących w warunkach regulowanych w Wielkiej Brytanii (gdzie Udostępniaj obowiązki handlowe Zezwalaj na) oraz z różnym podejściem regulacyjnym do ciemnych nakładów handlowych między Wielkiej Brytanii i UE może prowadzić do dalszych zmian w płynności. Widzieliśmy dalszy wzrost i siłę w obu aktywności aukcji rynku ETF w Londynie, a także dalsze porusza się w kierunku handlu on-Exchange, ponieważ wygląda na ponowne rozwój w przyszłym roku jako kanały wykonawcze pozwalające na dostęp do strategicznego dostępu płynność na miejscu stać się bardziej głównym nurtem. Blokowanie obrotu i dostęp do zewnętrznej płynności będą nadal ważnym tematem w 2022 r. Jako dane i dostęp do informacji o płynności bloku w czasie rzeczywistym bezpośrednich do klientów końcowych stają się bardziej rozpowszechnione. Automatyzacja i różnicowanie dzięki unikalnemu dostępowi do nowej płynności, zwłaszcza w tym, co może stać się jeszcze bardziej rozdrobnionym kapitałem i krajobrazem podobnym do równości, będzie na początku porządku obrad w 2022 r. ”

– Scott Bradley, szef papierów wartościowych sprzedaży handlowej i szef dystrybucji platformy, rynki kapitałowe, LSEG

Kiedy Wielka Brytania opuściła Unię Europejską godzinę (GMT), zanim zegary chimed w 2021 r., Wiele konsekwencji Rynki finansowe zostały przewidywane i przygotowane. Jednak nie były niezamierzone konsekwencje i nadal widzimy adaptację rynku. W przyszłym roku bez wątpienia nie będziemy widzieć dalszych efektów pukania politycznego i ekonomicznego, jakieś oczekiwane a inni mniej, ponieważ rynek nadal ewoluuje. Ostatnie wytyczne regulacyjne w Europie podkreślają różne ścieżki podejmowane przez Wielkiej Brytanii i kontynentalnych europejskich rynków akcji. Ponieważ Brexit widzieliśmy zwiększenie polaryzacji jako płynności przesuwa się w miejscach i mechanizmów.

Debata wokół tej konsolidowanej taśmy wydaje się prowadzić do działań w końcu, a proces przetargowy i rozwój sprawiedliwego modelu handlowego przyciągnie wiele zainteresowań. Spowoduje to zaimplementowanie czasu Wspólnota może stawić czoła wielu wyzwaniom wokół przejrzystości handlowej, dopóki podejście zostanie uzgodnione i dostarczone. Poza Europą fragmentacja jest coraz częściej występująca na rynkach międzynarodowych, ponieważ destrukcyjne alternatywne miejsca podejmują się na zasoby krajowe. Jest to napędzane technologią i danymi oczywiście i wymaga odpowiednich rozwiązań, które pomogą poruszać się po złożoności. Ostatnie 18 miesięcy wykazało, jak Zdalny dostęp do inteligentnych niezależnych spostrzeżeń może wzmocnić dane naukowców i decydentów. Trend ten prawdopodobnie przyspieszy w 2022. – Robin Mess, dyrektor generalny i współzałożyciela Big XYT

Post The Trade Progrysics Seria 2022: Rozbieżność regulacyjna w Wielkiej Brytanii i Europa Post-Brexit pojawiła się najpierw w handlu .

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*