Przemysł nadal nalegać na znormalizowanych pochodnych

Główna » Rozporządzenie » Przemysł nadal nalegać na znormalizowanych pochodnych
Wysłany przez:
forex-generator

Przemysł nadal nalegać na standardowych Emir pochodne sprawozdawczości kilka dużych stowarzyszeń handlowych połączyły siły, aby opublikować zbiór wytycznych, mających na celu standaryzację raportowania transakcji pochodnych instrumentów finansowych zgodnie z Komisją regulacji infrastruktury rynkowej (Emir).

Emir zbiorczy raport Najlepsza międzynarodowa praktyka obejmuje 87 punktów dane na 61 sprawozdawczości pola jak dla instrumentach i transakcji terminowych. Grupy, które zostały opublikowane w raporcie czytamy, raport chcą poprawić dokładność i wydajność, gdy firmy wypełnić niektóre pola danych.

był przygotowany i opublikowany przez Międzynarodowe stowarzyszenie swapów i terminowych (ИСДА), Europejskiego funduszu i asset management Association (EFAMA), europejskiej zabaw i mediatorzy Stowarzyszenia (Eubea), kontrakty terminowe na branżowe stowarzyszenia (FIA) i światowej walutowego działu (GFXD) na światowych rynkach finansowych Association (strony gfma).

pod Emir, firm z krajów UE powinni odpowiadać za wszystko bez recepty (OTC), notowanego na giełdzie, wyczyszczone i незакрытия transakcji z zastrzeżonymi znakami w repozytoriach. Jednak firmy wypełnieniu pól informacji na różne sposoby, co prowadzi do poważnych odpowiednie narzędzia na indywidualne transakcji. W zeszłym roku, strażnicy rynki UE ocenił zgodności prędkość była zaledwie 40%.

“wytyczne o tym, jak firmy powinny wypełnić niektóre pola danych pozwoli stworzyć wyższy poziom powiązania i uzgodnienia, w konsekwencji, zwiększa dokładność i odpowiedzialność,” repozytorium ДТКК powiedział w odpowiedzi. “To udoskonalenie da regulatorów z uwzględnieniem transakcji pochodnych instrumentów finansowych, a zatem wyróżnić bardziej precyzyjnego ryzyka w systemie finansowym, zakorzenione w tym działalności handlowej, która według pierwotnego zamysłu polityków na szczycie G20 w Pittsburghu w 2009

w tym wymagania okazały się trudne dla krajowych regulatorów. Według szacunków ekspertów regulatorów w Europie, patrząc na to, jak przetwarzają dane Emir, systemem przez financial conduct authority w wielkiej Brytanii został znaleziony, aby być “zagrożonym” w niektórych obszarach. ТСФ odwet przeciwko wymagań, twierdząc, że ona nie uważa, że zdanie było poparte dowodami i wyjaśnień w trakcie rozpatrywania.

i opublikowany w ŚR, 04 marca 2020 12:01:47 +0000