Przemyślenie akcji w Cantor Fitzgerald Europe

forex-generator

Przemyślenie akcji w Cantor Fitzgerald EuropeWhen były dyrektor zarządzający Goldman Sachs Talat Khan dołączył do Cantor Fitzgerald w kwietniu 2019 r., butikowy bank inwestycyjny miał duże plany rozszerzenia działalności w zakresie akcji i bankowości inwestycyjnej w całej Europie.

Jako nowy szef akcji w Cantor Fitzgerald Europe, Khan był w czołówce ambitnych planów i miał kilka obszarów skupić się na jego przybyciu do instytucji.

Mówi THE TRADE, że początkowo skupiono się na zapewnieniu, że klienci Cantor Fitzgerald w Europie byli świadomi, że usługi realizacji i treści, które zostały opracowane po stronie amerykańskiej firmy, były dla nich dostępne.

“Będąc amerykańskim bankiem inwestycyjnym, który przeszedł dużą budowę w ciągu ostatnich trzech lat, nasza działalność w zakresie akcji na całym świecie znacznie się rozwinęła, ale nie mieliśmy tej obecności w społeczności funduszy instytucjonalnych i hedgingowych w Europie”, wyjaśnia Khan. “Nasz zespół zmienił się, a co ważniejsze, produkty, w których chcemy być najlepsi, zostały podzielone na kilka bardzo podstawowych ofert.”

Dział akcji należy do grupy aktywów wzajemnych banku inwestycyjnego, która obejmuje również działy stałego dochodu, usług prime i bankowości inwestycyjnej. Handlowcy handlowi w Cantor Fitzgerald mają na celu mieć rozległą wiedzę na temat wszystkich produktów w ramach grupy aktywów krzyżowych i są zachęcani do obsługi klientów inwestorów we wszystkich tych obszarach.  

W całej europejskiej franczyzy, Cantor Fitzgerald ukierunkowane ekspansji w ramach różnych rozwiązań realizacji kapitału, który obejmuje program handlu, handel blokami, Stoxx 600 akcji, funduszy inwestycyjnych, AIM notowanych akcji, privates, ADRS i GDR, USA elektronicznych i high-touch trading, dystrybucji rynków kapitałowych kapitałowych i strategii opartych na zdarzeniach.

Khan wyjaśnia, że działalność w zakresie akcji dostrzegła znaczące możliwości rozwoju w kilku rozwiązaniach, szczególnie w strategiach opartych na zdarzeniach i szczególnych sytuacjach, a także akcjach notowanych na aim, funduszach inwestycyjnych i rynku prywatnym.

“Nastąpiła znacznie bardziej dostępna płynność w handlu akcjami i szczególne sytuacje, które udało nam się zlokalizować ze społeczności elektronicznej tworzącej rynek”, mówi. “Udało nam się znaleźć rozwiązania blokowe dla naszych klientów w tej puli, wspomagane przez naszych handlowców i sprzedawców w zrozumieniu profilu ryzyka sytuacji.”

Aby jeszcze bardziej ułatwić plany wzrostu w obliczu zwiększonego popytu klientów, Cantor Fitzgerald Europa wdrożyła nowe talenty i produkty w całym sektorze akcji.

Zwiększenie dostępu do rosnącej płynności detalicznej było ważne dla strategii. Cantor Fitzgerald ukierunkowane na rynku detalicznym podejmowania przestrzeni i koncentruje się na wykorzystaniu tej płynności, aby rozszerzyć swoje rozwiązania realizacji dla instytucji i funduszy hedgingowych, w szczególności w Wielkiej Brytanii AIM notowanych akcji i funduszy inwestycyjnych.

Khan ujawnia, że wśród klientów instytucjonalnych Cantor Fitzgerald w Europie nasiliły się dyskusje na temat wpływu płynności detalicznej. Doskonała burza zerowych stawek prowizji, wzrost łatwych w użyciu internetowych domów maklerskich i ogromnie zwiększona zmienność rynku odnotowały wzrost inwestycji detalicznych na całym świecie w 2020 roku. Dla inwestorów instytucjonalnych może być trudno wchodzić w interakcje z przepływem detalicznym, a pule płynności detalicznej są często uważane za poza zasięgiem.

“Jesteśmy bardzo butikowym bankiem inwestycyjnym, a niektórzy klienci instytucjonalni mogą nie wiedzieć, że jesteśmy bardzo pomocni w dostępie do przepływu bloków handlowych w Wielkiej Brytanii”, dodaje. “Mamy do tego dostęp dzięki rosnącej płynności dostawców usług detalicznych. Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie płynności, która zmierza w kierunku bazy klientów funduszy instytucjonalnych i hedgingowych, które obecnie obsługują.”

W miarę rozwoju wydarzeń w 2020 r. i globalnej pandemii, Cantor Fitzgerald Europe zauważył zmianę popytu na bardziej niszowych zakątkach rynku akcji. Kiedy rynek został zwichnięty w szczycie zmienności, coraz więcej europejskich klientów zaczęło pytać o spółki celowe (SPAC) i rynki nieobjęte giełdami – lub rynki prywatne.

Khan wyjaśnia, że strona pozyskiwania kapitału na rynkach prywatnych jest obszarem, w którym Cantor Fitzgerald odnotował wzrost, pomagając instytucjom i funduszom hedgingowym w dostępie do podstawowych lub w niektórych przypadkach wtórnego obrotu tymi nienotowanymi aktywami.

Przemyślenie akcji w Cantor Fitzgerald Europe

Talat Khan, szef europejskich akcji, Cantor Fitzgerald

“Ostatecznie robimy to, aby rozwiązać potrzeby instytucji i funduszy hedgingowych i jesteśmy pewni, że ten obszar w prywatnych i wtórnych prywatnych będzie nadal rozwijać się w Europie w przyszłości”, dodaje.

Plany ekspansji w całym dziale akcji można było do tej pory uznać za sukces. Na przykład udział Cantora Fitzgeralda w rynku akcji Stoxx 600 wzrósł czterokrotnie w ciągu ostatnich 18 miesięcy, twierdzi Khan. Dodaje, że instytucja spędziła 12 miesięcy na redefinicji konkurencji i jest obecnie na etapie, w którym firma jest wygodna i dostosowana do swoich rywali.

Podczas gdy pandemia okazała się trudna dla wielu instytucji pod względem dalszego świadczenia usług egzekucyjnych, ponieważ popyt wzrastał w bardziej niestabilnych miesiącach, Khan wyjaśnia, że konsekwentne dostarczanie rozwiązań w tym trudnym okresie ma kluczowe znaczenie dla biznesu. Ale utrzymanie spójności w przyszłości jest kluczem wśród planów utrzymania i wzrostu z tej bazy.

W tym samym czasie Cantor Fitzgerald skorzystał z okazji w 2020 roku, aby dodać nowe talenty do swoich wyższych rang z głównych instytucji, takich jak Bank of America Merrill Lynch, Credit Suisse, Deutsche Bank i Goldman Sachs. Talent jest kluczową częścią strategii rozwoju Cantor Fitzgerald w handlu usługami realizacji w całym regionie.

“W tym okresie niepewności, myślę, że niektórzy z naszych konkurentów może mieć deemphasized części ich działalności realizacji, co dało nam możliwość uzyskania bardzo utalentowanych osób, że byliśmy po na chwilę i przyspieszyć tych pracowników”, mówi Khan.

“Pandemia przyspieszyła nasze zatrudnienie i plany ekspansji dla handlu programami, cash equity i privates. To przyspieszyło nasze plany, ponieważ jesteśmy wystarczająco zwinni i zwinni, a tempo wzrostu jest w stanie zatrudnić to, co uważamy za niezwykle dobry talent.”

Wśród znaczących nowych pracowników jest Karim Moussalem, który dołączył do Cantor Fitzgerald z Deutsche Bank w 2020 roku jako szef sprzedaży i handlu akcjami pieniężnymi. Wcześniej był współszefem globalnego kapitału w Deutsche Bank, a także spędził ponad 10 lat w Goldman Sachs jako szef handlu delta one w Europie.

Podobnie, Sonia Peterson dołączyła do Cantor Fitzgerald jako szef działu obsługi klienta instytucjonalnego w Europie po sześciu latach pracy w Deutsche Bank. Wcześniej była szefową sprzedaży amerykańskich akcji pieniężnych w niemieckim banku inwestycyjnym, a także pełniła funkcje sprzedażowe w akcjach i walutach obcych.

W ramach handlu programem, Conor Hamilton dołączył Cantor Fitzgerald w październiku w Londynie z Bank of America Merrill Lynch, gdzie wcześniej spędził 12 lat w realizacji programu handlowego. Miesiąc wcześniej, Phillip Sheridan został powołany do zespołu opartego na wydarzeniach, aby udzielać komentarzy na temat wydarzeń i doradzać w sprawie możliwości inwentaryzacji. Sheridan wcześniej pracował w Leste Capital i rozpoczął karierę jako przedsiębiorca programowy w Deutsche Bank. 

W Edynburgu Cantor Fitzgerald zatrudnił Camerona Wilsona na stanowisko kierownika dystrybucji produktów crossowych w Szkocji. Wcześniej pracował w Deutsche Bank, Macquarie Group i MainFirst w zakresie akcji w badaniach oraz sprzedaży i handlu.

Inne godne uwagi nowych pracowników w branży obrotu akcjami w Cantor Fitzgerald w 2020 r. obejmują weteran Credit Suisse equity trader, Mark Slatford, Bank of America Merrill Lynch były szef uk midcap i handlu nieruchomościami, Giles Warner, i dyrektor obrotu akcjami w Deutsche Bank, Simon Mason.

Cantor Fitzgerald Europe będzie nadal poszukiwać nowych talentów, ponieważ jej strategia rekrutacji pozostaje w centrum jej podejścia do działalności w zakresie akcji. Będzie również nadal kontynuować budowanie na grupie aktywów i ofercie rynku prywatnego w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. I choć Khan docenia, że będąc butikowym bankiem inwestycyjnym biznes nie będzie wszystkim dla wszystkich, celem jest być silnym w tych kluczowych obszarach.

Post Rethinking akcji w Cantor Fitzgerald Europe pojawił się pierwszy na HANDLU.