Prześcigowy przewodniczący CFTC Behnam ma na stałe na stałe

Główna » Rozporządzenie » Prześcigowy przewodniczący CFTC Behnam ma na stałe na stałe
Wysłany przez:
forex-generator

Przewodniczący tymczasowy przewodniczący Komisji handlowej Commodity Futures (CFTC), Rostin (Russ) i został wybrany przez Senat USA, aby trwale podjąć rolę.

jazda podjęła rolę w okresie tymczasowym w styczniu wcześniej w tym roku, zastępując byłego przewodniczącego Heath Tarbert, który wszedł po inauguracji Joe Biden.

Tarbert, który był w roli od 2019 r., Poprzednio potwierdził w grudniu 2020 r., KTÓREGO OTRZYMAŁ. Wkrótce po wyjściu z regulatora potwierdził, że został mianowany dyrektorem prawnym w Cytadeli Securities.

“Jest to słodkoeniowe, aby zejść z roli, że bardzo podobał mi się wiele, ale ważne jest, aby oczyścić drogę do wyboru prezydenta Bidena na stałe krzesło” – powiedział Tarbert w oświadczeniu w styczniu.

przed zakładaniem rola działającego przewodniczącego na początku tego roku, zjazd Ponad trzy lata jako komisarz ds. Regulatora, wybrany przez prezydenta Donalda Trumpa w 2017 roku .

“Przewodniczący Behnam przynosi głębię wrażenia w biurze, który będzie dobrze posłużyć publicznie rzecznika dla bezpiecznych, otwartych i przejrzystych rynków, a FIA oczekuje na współpracę z przewodniczącym i Komisją w sprawie ważnych kwestii W obliczu naszej branży “- powiedział Walt Lukken, prezydent i dyrektor generalny dla stowarzyszenia branży futures (FIA).

Post tymczasowy przewodniczący CFTC Behnam ma na stałe na stałe pojawił się na stałe na trwałe.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*