Przywódcy handlu 2022: Poznaj nominowane do… Znakomity dostawca usług po handlu

Główna » Kup stronę » Przywódcy handlu 2022: Poznaj nominowane do… Znakomity dostawca usług po handlu
Wysłany przez:
forex-generator

Handel z przyjemnością wprowadza krótką listę wyboru naszych redaktorów, wybitnego dostawcy usług po handlu. Krótkie dostawcy usług po handlu doświadczyli wspaniałych lat i osiągnęli znakomite wyniki. Dowiedz się więcej o naszych krótkich kandydatach poniżej, w tym DTCC, Deutsche Börse, Euronext, LCH i Osttra.

DTCC

Na początku tego roku Depozytor Trust & Clearing Corporation (DTCC) został uruchomiony dzięki platformie rozliczeniowej opartej na technologii Distributed Ledger Technology (DLT) w równoległym środowisku produkcyjnym, przetwarzając do 160 000 transakcji dziennie. Nazwany Project Ion, platforma działa od maja 2020 r., W celu obsługi cyklu rozliczeniowego T+0, a także cykli T+2, T+1 i rozszerzonych.

Przechodząc równolegle do istniejącej infrastruktury rozliczeniowej, projekt przetwarza średnio ponad 100 000 dwustronnych kapitału własnego Transakcje dziennie i prawie 160 000 transakcji w szczytowe dni. Klasyczne systemy rozliczeniowe firmy Departory Trust Company (DTC) pozostają autorytatywny rekord. Projekt Ion został opracowany we współpracy z takimi jak BNY Mellon, Citi i JP Morgan.

W innych krajach, DTCC Institutional Trade Processing (ITP) zapewnia otwartą infrastrukturę po handlu, która ma na celu usunięcie zwolnień i ręcznego przetwarzania w klasach zasobów w celu stworzenia miejsca, w którym użytkownicy mogą zarządzać całym cyklem życia handlowego, po wydobyciu do rozliczenia, na jednej platformie.

Deutsche Börse

Deutsche Börse Group, domy rozliczeniowe, Eurex Clearing AG i European Clise CLASITING AG, Act Act Act jako centralni kontrahenci, tj. Jako kupujący dla każdego sprzedawcy i jako sprzedawcy dla każdego nabywcy, aby zminimalizować ryzyko zabezpieczenia kredytowego. Domy rozliczeniowe oferują skuteczne wyczyszczenie szerokiej gamy rodzajów transakcji, Zarówno wymiana, jak i bez recepty (OTC).

Deutsche Börse niedawno nabył północnoamerykańską wymianę węzłową przez grupę EEX, dodając trzeci dom czyszczący, węzłowy, do swojej listy.

Pod koniec ubiegłego roku Deutsche Börse wprowadził poważny przegląd technologiczny wraz z uruchomieniem cyfrowej platformy po handlu. W pełni cyfrowa platforma post-handlowa zapewnia niezadowolenie tego samego dnia i papieru bez papieru, zautomatyzowane przetwarzanie prostego przetwarzania dla całego łańcucha emisji, opieki, rozliczenia i obsługi aktywów dla cyfrowych papierów wartościowych.

Współpraca ze specjalistą dystrybucyjną technologią księgi (DLT), cyfrowym zasobem, jako partner w projekcie, nowa inicjatywa niemieckiej Grupy Exchange wykorzystuje platformę wspieraną w chmurze i DLT, aby umożliwić digitalizację produktów finansowych z ciągłym dostępem do obu do obu Istniejące centralne i rozproszone infrastruktury i rynki.

EURONEXT

EURONEXT służy jako największa pan-europejska infrastruktura i infrastruktura rynkowa, łącząc siedem rynków na kontynencie. Ostatni rok okazał się owocny na giełdę z rosnącymi wolumenami handlowymi wraz z serią udanych przejęć.

W sierpniu Euronext zgłosił szczególnie “solidny” Q2 napędzany trwałą dynamiką działań niezgodzinowych i operacji handlowych. Giełda odnotowała 14% wzrost przychodów i dochodów w II roku tego roku, w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, który osiągnął 374,7 mln EUR – spowodowany wzrostem działalności gospodarczej i handlowej niezwiązanej z wolnością.

przychodów niezwiązanych z objętością stanowiły 59% całkowitych przychodów Euronext w Q2 w tym roku, podczas gdy przychody z handlu wzrosły do ​​129,2 mln EUR, co stanowi wzrost o 15,6% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku – wynik związany z solidnymi wynikami we wszystkich aktywach Zajęcia w niestabilnym środowisku rynku. Wzrost był również spowodowany niedawnym przejęciem Borsa Italiana, który również podniósł silne wyniki Q1 wymiany.

W innych krajach Euronext poinformował, że dochód netto, udział akcjonariuszy spółki macierzystej wzrósł o 37,2% do 118,9 mln EUR, co stanowi wzrost o 32,2 mln EUR w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

LCH

Global Clearing House LCH, który jest częścią oddziału giełdy w Londynie w Londynie (LSEG), miał imponujący rok z kilkoma podwyżkami przychodów w swojej działalności. LCH nadal współpracuje z uczestnikami rynku na całym świecie, aby oferować usługi rozliczeniowe i zapewniać możliwości zarządzania ryzykiem w różnych klasach aktywów, w tym OTC i notowanych stóp procentowych, stałych dochodach, FX, CDS, akcjach i towarach.

CLEINING HOUME pomógł zmniejszyć ryzyko systemowe i wzmocnić stabilność w Rynki finansowe wraz z umożliwieniem uczestnikom skorzystania z efektywności kapitałowej i operacyjnej. W 2021 r. LSEG po handlu doświadczyło poprawy danych dotyczących przychodów, przy czym całkowity dochód wzrósł do 483 milionów funtów, co stanowi wzrost o 8,5% w porównaniu z 2022 r. Obejmował to 191 milionów funtów na pochodne OTC; 122 miliony funtów za papiery wartościowe i repozytorium; 49 mln GBP na zabezpieczenie poza cash i 121 mln GBP na dochód z handlu netto (NTI). Gdzie indziej, LCH odnotował wzrost w swoich usługach i rekordową aktywność rozliczeniową w H1 2022.

OSTTRA

OSTTRA powstało w 2021 r. W ramach kombinacji czterech firm, które były zaangażowane w okres po ponad 20 lat. Markitserv, Traiana, Trioptima i Reset. Połączenie tych firm umożliwia Osttra odgrywać rolę we wspieraniu globalnych rynków finansowych, łącząc tysiące kontrahentów za pośrednictwem sieci wielorasowych, które wspierają cykl życia po handlu z handlu Uchwycić, poprzez optymalizację portfela, do usług rozliczeniowych i rozliczeniowych.

OSTTRA może pochwalić się ponad 9 000 połączeń w swojej sieci, w tym dużych banków, menedżerów inwestycji i domów rozliczeniowych. Firma przetwarza ponad 80 milionów transakcji miesięcznie, w tym dopasowywanie, potwierdzanie i rezerwację transakcji, zarządzanie limitami kredytowymi i pogodzenie portfeli. Każdą sekundę OSTTRA wykonuje ponad 10 bilionów obliczeń, optymalizując ryzyko, margines i wydajność kapitału kontrahenta.

Jako firma, Ostra chce dotrzymać kroku reformom rynkowym. Poprzez ciągłe dialog z organami regulacyjnymi i uczestnikami rynku, Ostra odpowiada na nowe mandaty regulacyjne ze znormalizowanymi rozwiązaniami i przepływami pracy, które minimalizują ryzyko kosztów i zgodności dla swoich klientów.

w innych krajach, aby zarządzać zmiennością rynku, Osttra nieustannie współpracuje z bazą klientów w celu automatyzacji i usprawnienia nowych kroków w przepływach pracy po handlu w celu poprawy Wydajność i zmniejszenie ryzyka operacyjnego podczas szczytowych wolumenów rynku.

Liderzy Post w handlu 2022: Spotkaj się z nominowanymi do… Znakomity dostawca usług po handlu pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*