Quoniam Najnowszy menedżer aktywów, aby dołączyć do sieci udostępniania danych

Główna » Kup stronę » Quoniam Najnowszy menedżer aktywów, aby dołączyć do sieci udostępniania danych
Wysłany przez:
forex-generator

Ilość zarządzania aktywami instytucjonalnymi Firm Quoniam stał się najnowszą organizacją zakupu, aby dołączyć do sieci udostępniania danych Spojrzenie.

mający na celu zapewnienie siderów kupujących więcej kontroli nad ich danymi, uruchamianie umożliwia firmom do puli i wymiany danych za pośrednictwem platformy, aby stworzyć bardziej demokratyzowane podejście do informacji na rynku.

Spojrzenie zyskało znaczną przyczepność z boku zakupu w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ zbliża się do jego nadchodzącego uruchomienia w czwartym kwartale tego roku.

firm, które potwierdziły swoje wsparcie dla sieci obejmują PGGM, Allianz Global Investors, Bluebay Asset Management, Carmignator, Cowen, Exoé, Federowane Hermes, First Sentier Investors, Groupama Asset Management, Invesco, Jupiter Asset Management, Management Asset LionTrust, Natixis Tradex Solutions, NN partnerów inwestycyjnych, Management Quoniam Asset i Inwestycje Unii.

.

Spojrzenie już niedawno uruchomił swój system dywidendy danych, który nagrody firmy dywidendy dla informacji, które przesyłają na rynku opartym na całkowitej objętości, a liczba transakcji, do których dotyczy.

“Jestem zachwycony ogłosić, że Quoniam dołączył do sieci udostępniania danych Spojrzenie,” powiedział Paul O’Brien, założyciel i dyrektor generalny targów.

“Spojrzenie przynosi przejrzystość na rynkach obligacji, wzmacniającą stronę kupującą Aby udostępnić dane wykonawcze ze sobą na bazie “Daj” – Menedżerowie majątku mogą teraz kontrolować, posiadać i monetise wszystkie dane generujące. Nie mogę się doczekać ekscytującego Q4, ponieważ nadal rozwijamy sieć i zbliżamy się do uruchomienia. ”

Wiadomości śledzi również współpracę z dostawcą Systemów handlowych Torę w lipcu W tym roku, który pozwolił użytkownikom na zakupy swojego zamówienia i systemu zarządzania realizacją (OEM) do wykonania dane w punkcie handlu.

Post Quoniam Najnowszy menedżer aktywów, aby dołączyć do sieci udostępniania danych, pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*