Raiffeisen Bank zatrudnia AxeTrading i Integral w celu zwiększenia obrotu obligacjami

forex-generator

Raiffeisen Bank zatrudnia AxeTrading i Integral w celu zwiększenia obrotu obligacjamiRaiffeisen Bank International (RBI) zatrudnił dostawcę oprogramowania o stałym dochodzie AxeTrading i dostawcę technologii walutowych (FX) Integral w celu zwiększenia swojej oferty handlu obligacjami.

Nowe rozwiązanie, które łączy AxeTrader Quoting and Execution Management System (QEMS) i silnik cenowy BankFX firmy Integral, zapewni klientom handlu obligacjami strumieniowanie cen FX w czasie rzeczywistym w ich przepływie pracy w obrocie obligacjami.

RBI powiedział, że to zaoferuje klientom handlu obligacjami lepsze ceny w obligacjach w walucie lokalnej i zmniejszenie żądania wyceny (ZO) czas reakcji.

Zmniejszy to również ryzyko RBI jako animatora rynku poprzez automatyczne zabezpieczanie ekspozycji walutowej w handlu obligacjami i zmniejszenie kosztów zabezpieczających z tyłu realizacji FX.

“Nasza zdolność do szybkiego reagowania na żądania naszych klientów za pomocą wysoce konkurencyjnych cen leży u podstaw filozofii tworzenia rynku RBI”, powiedział Harald Müller, szef grupy rynków kapitałowych trading & instytucjonalnej sprzedaży w RBI.

“Dlatego zamknięcie ostatniej luki technicznej między produktami o stałym dochodzie a produktami FX w celu zapewnienia połączonych cen z maksymalną wydajnością, było dla nas priorytetem.”

AxeTrading i Integral przeszły kilka partnerstw z uczestnikami w ostatnim roku, ponieważ rynek chce zwiększyć swój elektroniczny stały dochód i ofertę FX.

W czerwcu amerykański broker papierów wartościowych i towarów INTL FCStone rozszerzył swoje usługi, aby wspierać handel niedostarczanymi kontraktami terminowymi (NDF) poprzez partnerstwo z Integral, podczas gdy Giełda Papierów Wartościowych w Indonezji połączyła siły z AxeTrading w listopadzie, aby wdrożyć elektroniczną platformę do handlu obligacjami na rynku wtórnym.

Partnerstwo AxeTrading z Giełdą Papierów Wartościowych w Indonezji nastąpiło po serii A rundy finansowania w lipcu prowadzonej przez International Finance Corporation (IFC), która widziała, jak firma zapewniła wielomilionową inwestycję.

Post pojawił się pierwszy na handlu.