Raport stwierdza, że ​​reformy regularne dotyczące pożyczek papierów wartościowych mogą podnieść koszty handlu europejskiego po stronie kupna o 40 miliardów euro

Główna » Kup stronę » Raport stwierdza, że ​​reformy regularne dotyczące pożyczek papierów wartościowych mogą podnieść koszty handlu europejskiego po stronie kupna o 40 miliardów euro
Wysłany przez:
forex-generator

Koszty handlowe dla europejskiej po stronie kupna mogą zostać ustalone w temperaturze do 40 miliardów euro z powodu nowych regulacji pożyczek papierów wartościowych, stwierdził raport z Credit Benchmark. Oczekuje się, że

Regulacja Bazylea z gry w 2025 r. W 2025 r. Zostaną dostarczone kredyty wysokiej jakości, które nie mają zewnętrznego skoku oceny wagowej do 100%. Wzrost spowoduje dramatyczny wzrost wymogów kapitałowych.

Zgodnie z obawami podniesionymi przez uczestników branży wokół zbliżających się zmian w wagach ryzyka, Komisja Europejska zaproponowała, że ​​istnieje porozumienie przejściowe dla nieporadowanych korporacji i funduszy, w których instytucje oparte na ocenach wewnętrznych (IRB) zastosowałyby preferencyjną wagę ryzyka wynoszącą 65% W przypadku ekspozycji korporacyjnych i funduszu, które nie mają oceny zewnętrznej, pod warunkiem, że ekspozycje te mają prawdopodobieństwo niewykonania zobowiązania mniejszego lub równego 50 punktom bazowym.

jednak zgodnie Aby uznać raport Benchmark, nawet przy tym przejściowym porozumieniu, nowe zasady będą miały “dramatyczny” wpływ na kupno, w którym rozszerzone spready i zmniejszone płynność.

Firma przewiduje, że zmiany będą udzielanie pożyczek z papierów wartościowych dla ogólnych Zabezpieczenie (GC) ustają z powodu zmniejszenia rocznego dochodu o 1,2 miliarda euro, które obecnie otrzymują europejskie oszczędzające. Mogą również wywołać spadek działalności finansowej papierów wartościowych, które przewiduje, że punkt odniesienia kredytowego wysuszy płynność rynku.

Rezultat może być zasięgiem poszerzania spreadów, które mogłyby zobaczyć koszty handlowe wzrostu po stronie kupna od 20 do 40 miliardów euro rocznie.

“wraz ze wzrostem kosztów prawdopodobnie będzie miał pewien wpływ na objętość, chociaż nie jest jasne, co wrażliwość Prawdopodobnie będzie to – powiedział Thomas Aubrey, doradca ds. Ryzyka w Credit Benchmark i autor raportu.

Reformy regularne dotyczące pożyczek po papierach wartościowych mogą podnieść europejskie koszty handlowe po stronie kupna o 40 miliardów euro, raport pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*