Raport stwierdza, że ​​zmienność spada produkty do spada o połowę

Główna » Sprzedaj stronę » Raport stwierdza, że ​​zmienność spada produkty do spada o połowę
Wysłany przez:
forex-generator

Zmienność widziała produkty do spreadu, takie jak Agency mieszkalne papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką i nurkowanie kredytowe o wysokiej wydajności 30-50% w pierwszym kwartale, stwierdził raport koalicji Greenwich. Oczekuje się, że

w tym roku odzwierciedla zmienność w 2020 r. – zauważono raport – wysyłanie produktów spreadowych, które w ubiegłym roku nastąpiło gwałtowny wzrost.

I odwrotnie, rynki, aby odrzucić tegoroczne warunki, obejmują rynki FX, pozostawiając G10 i dealerów rynków wschodzących o 20–50% w pierwszym kwartale według raportu Coalition Greenwich.

przychodów z kapitału kapitałowego spadły w tym roku do tej pory, w niektórych przypadkach spadając o 80% i powracając do poziomów precyzyjnych. Poziomy New Deal w pierwszym kwartale spadły również o 30-50%.

Pomimo rosnących stóp procentowych, Koalicja Greenwich przewidywała, że ​​produkty rynków kapitałowych pozostaną “stosunkowo solidne”.

“Wskaźniki inflacji i rosnące, które pozostaną z nami przez cały 2022 r., Mogą jednocześnie działać jako wiatr i tylnacz dla największych globalnych banków”, powiedział Kevin McPartland, szef badań w Strukturze i Technologii Greenwich Struktura i technologii. Handel.

“Dotychczasowa zmienność w tym roku doprowadziła do wyższych wolumenów – dobre dla biur handlowych. Ale niedźwiedzie w obligacjach – pierwsza od dziesięcioleci – powoduje straty, w których wielu na rynku nigdy wcześniej nie widziało strat. ”

Raport Koalicji stwierdził, że w ubiegłym roku przychody z bankowości inwestycyjnej wzrosły w ubiegłym roku na wzrost rynków kapitałowych kapitałowych napędzanych silnymi wynikami w zakresie akcji, zwiększonych działań fuzji i przejęć oraz spółek akwizycji specjalnego celu (SPAC).

przychodów z handlu akcjami wzrosły o 22% w ubiegłym roku, gdy z wyłączeniem opóźnienia w wysokości 10 miliardów dolarów spowodowane upadkiem zarządzania kapitałem Archegos i 5%, kiedy w tym to.

Post zmienność widzi, że produkty spreadowe spadają o połowę, raport pojawił się pierwszy w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*