Rdz inwestycyjny management outsourcing wykonanie w alpy zaufania

forex-generator

rdz inwestycyjny management outsourcing wykonanie Northern Trustiw londynie butik zarządzający aktywami rdz inwestycyjny management przekazało jego wykonania w alpy zaufanie, obie organizacje potwierdziły.

zgodnie z umową, szef transakcji w księdze rodzaju, Neil Dacey, wzięła na siebie rolę starszego na rynku Northern trust biurko, aby doprowadzić rozwijające się wykonania rynkach. Współpraca rozpoczęła się na początku tego tygodnia, 2 marca.

“rosnąca współpraca z Północnej zaufanie zapewnia byt z zalet światowej doświadczenie, wielkość i płynność” – powiedział Jens Möller-Rzeźnik, dyrektor generalny genesis. “Rozszerzać nasze obecne stosunki z Północnej zaufaniem pozwalamy naszym biznes uzyskać korzyści z szybko rozwijających się technologii handlu i regulacyjnych.”

genesis będzie korzystać z outsourcingu usług handlowych Northern trust, znanego jako zintegrowane systemy handlowe (ITS), do wykonania w ramach 12-miesięcznego stopniowe przejście. Zarządzający aktywami już korzysta z Północnej ufać swoim opiekunem i administratorem środków funduszu dla nielegalnych funduszy.

Północnej zaufanie rozszerzyliśmy w front office outsourcing w październiku 2018 roku i z jej działu, który łączy w sobie akcję i stałego dochodu możliwości handlu z wyjściem na światowe rynki, centra handlowe, place zabaw i płynności.

zarządzające aktywami ponad zwracając się do outsourcingu usług handlowych starając się obniżyć koszty. Dostawcy usług outsourcingowych handlu mówią, że teraz nawet duże spółki zarządzające zwracają się do nich o pomoc w nawigacji nowego europejskiego handlowego krajobrazu, a także kontrola kosztów i dostępu do rynku.

to się okazało, że w końcu ubiegłego roku, że Ardevora zarządzania aktywami i postanowił go zamknąć wewnętrznej handlu turystycznej i outsourcingu wykonania w alpy zaufanie, które działa jako wygaszacz do firmy inwestycyjnej, aby obniżyć swoje koszty. & nbsp;

“jesteśmy zadowoleni z współpracy z Genesis, aby wspierać ich zobowiązanie do świadczenia doświadczenie w handlu i pamięci Alfa ich zarządzających funduszami i inwestorów, dzięki wysokiej jakości globalnych operacji handlowych w dodatku do regionalnego centrum handlowym oświetlenia, kontroli i sterowania, Guy Gibson, kierownik działu instytucjonalnego brokera na Północnym zaufaniu papierów wartościowych, dodał. “Dodawanie Nil w nasz biznes przynosi jeszcze jedną warstwę wiedzę, jak i na rynkach wschodzących doświadczenie w handlu na naszą drużynę w Londynie.”

i opublikowany w ŚR, 04 marca 2020 10:26:14 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*