Redfearn kadencji jako SEC handlu i rynków dyrektor do końca tego roku

forex-generator

The szef działu handlu i rynków dla amerykańskiego nadzoru finansowego, Brett Redfearn, przygotowuje się do ustąpienia do końca roku po ponad trzech latach w tej roli.

Redfearn objął stanowisko dyrektora handlu i rynków w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w październiku 2017 r. Kierował jednostką handlową regulatora zatrudniającej 255 pracowników, w tym 168 prawników w różnych kwestiach związanych z handlem instytucjonalnym i detalicznym.

W tej roli Redfearn nadzorował wiele głównych inicjatyw regulacyjnych. Niedawno SEC przyjęła przepisy, zgodnie z którymi kluczowe dane z rynku kapitałowego będą zdecentralizowane i rozszerzane w celu zwiększenia konkurencji w krajobrazie danych rynkowych.

Dane rynkowe były kluczową debatą w całej branży, w których uczestnicy rynku wzywali organy regulacyjne do zajęcia się rosnącymi kosztami danych rynkowych i monopolem, że giełdy przechowują kluczowe dane.

“Obszerna, praktyczna wiedza Brett na temat rynków, operacji rynkowych i uczestników przemysłu znacznie zwiększyła wysiłki SEC w celu promowania integralności rynku i poprawy struktury rynku z korzyścią dla inwestorów”, powiedział Jay Clayton, przewodniczący SEC. “Rzadko zdarza się, że jedna osoba może istotnie podnieść wiedzę i skuteczność dużej, dobrze funkcjonującej grupy. Brett jest tą rzadką osobą.”

Clayton przygotowuje się również do ustąpienia z SEC po prawie czterech latach jako przewodniczący, najdłużej kadencji przewodniczącego w historii SEC.

SEC dodał, że w szczególności, Redfearn prowadził podział handlu w bardziej niestabilnych miesiącach w tym roku w marcu i kwietniu, jak COVID-19 pandemii chwycił rynków. Odegrał kluczową rolę w utrzymaniu uczciwych, uporządkowanych i wydajnych rynków w całym okresie, stwierdził regulator.

“Polegaliśmy na jego stabilnej ręce od początku pandemii COVID-19 i, przez całą jego kadencję, jego głębokie zrozumienie złożonych problemów i struktury rynku”, dodał Clayton. “Brett zręcznie wykorzystał swoją wiedzę fachową, aby pomóc Komisji w uzyskaniu wielu ważnych inicjatyw na całej linii mety. Praca z Brettem i jego zespołem to był zaszczyt”.  

Kadencja Redfearn jako dyrektor handlu SEC i rynków do końca tego roku pojawiła się jako pierwsza na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*