RJ O\’Brien przyjmuje platformę pohandlową od Broadridge dla instrumentów pochodnych będących w obrocie giełdowym

forex-generator

Futures firmy brokerskiej i rozliczeniowej, RJ O’Brien, stał się pierwszym klientem, który przyjął platformę pohandlową Broadridge Financial Solutions w celu uproszczenia operacji instrumentów pochodnych będących przedmiotem obrotu giełdowego na całym świecie. UK.

Broadridge powiedział kondensacji tych procesów na jednej platformie zmniejszy złożoność i koszty pracy dla RJ O’Brien. Pojedynczy system może być stosowany we wszystkich klasach aktywów obsługiwanych przez firmę na całym świecie.

RJ O’Brien jest wieloletnim klientem Broadridge i jest pierwszą instytucją, która zintegrowała niedawno uruchomioną platformę back-office Broadridge dla instrumentów pochodnych wymiany handlowej, zgodnie z Geraldcoran, prezes RJ O’Brien i dyrektor generalny.

“Wybraliśmy Broadridge jako naszego strategicznego partnera w tej ważnej inicjatywie infrastrukturanej, aby pomóc nam wyznaczyć nowy standard branżowy dla globalnego przetwarzania instrumentów pochodnych”, dodał Corcoran. “Dzielimy się wizją z Broadridge dotyczącą doskonałości usług, przejrzystości i zwinnego podejścia do spełniania zmieniających się i pojawiających się wymagań biznesowych”.

Najnowsza umowa Broadridge’a z RJ O’Brienem wynika z wprowadzenia sztucznego oparta na inteligencji platforma transakcyjna obligacji korporacyjnych w czerwcu, która została niedawno zintegrowana z systemem zarządzania inwestycjami w Charles River.

Procesy infrastrukturalne Broadridge średnio ponad 8 bilionów dolarów w stałych dochodów i transakcji kapitałowych papierów wartościowych dziennie.

“Praca z naszymi rjo będzie w stanie wykorzystać najnowsze innowacje technologiczne, aby spełnić wymagania dotyczące zmian na rynku i pomóc w stymulowaniu przyszłego wzrostu i przedefiniowaniu swojej działalności”, powiedział Samir Pandiri, prezes Broadridge International. “To zaszczyt współpracować z RJO, uznanym na całym świecie liderem w dziedzinie instrumentów pochodnych, aby wspierać i umożliwiać jej globalną strategię transformacji instrumentów pochodnych będących przedmiotem obrotu giełdowego”.   

Post pojawił się jako pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*