Ross LSEG podano tymczasowy produkt cyfrowy post-handel rolę w świetle nadchodzącego zamknięcia krzywicy

Główna » Kup stronę » Ross LSEG podano tymczasowy produkt cyfrowy post-handel rolę w świetle nadchodzącego zamknięcia krzywicy
Wysłany przez:
forex-generator

Grupa Giełdy Papierów Wartouzcznych Londynu (LSEG) wyznaczył Andy Ross jako nową przejściową szef cyfrowego produktu w swoim dywizji po handlu.

Ross będzie odpowiedzialny za dostosowanie danych i projektów analitycznych w całym przedsiębiorstwach po handlu w LSEK, w tym Unikisa, LCH SA, LCH i skurcz.

Nawiecki LSEG potwierdził Nowy tytuł Rossa.

Zakłada nową rolę po niedawno służącym jako dyrektor dyrektor generalny jego kursowych rynków pochodnych giełdowych, które LSEG potwierdzone we wrześniu w zeszłym roku zamknąłby się 28 stycznia po pięciu latach, próbując rywalizować alternatywne platformy futures.

Przed dołączeniem do Curveglobal LSEG w 2016 r. Ross spędził 16 lat w Morgan Stanleya w kilku starszych europejskich rolach rewolucjonistów, w końcu kierując podział na ostatnie sześć lat jego kadencji.

Wszystkie personel krzywicy Od tego czasu otrzymano nowe role w LSEG lub wybrano do zbadania możliwości zewnętrznych, a wymiana instrumentów pochodnych współpracuje z klientami, aby zapewnić, że otwarte odsetki spadły i zarządzali trwającą migracją z dala od benchmarku Libor.

“rynki krzywicy będą współpracować z członkami i firmami do zarządzania transferem lub zamknięciem wszystkich otwartych interesów w tych kontraktach tak skutecznie, jak to możliwe Grupa w oświadczeniu w tym czasie.

Post LSEG ROSS DZIAŁA ŚRODKOWEGO PRODUKTU CYFROWEGO Rola post-handlowa w świetle nadchodzącego zamknięcia krzywicy pojawił się najpierw w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*