SDX i FQX do partnera na Blockchain opartych na krótkoterminowych instrumentach dłużnych

Główna » Technologia » SDX i FQX do partnera na Blockchain opartych na krótkoterminowych instrumentach dłużnych
Wysłany przez:
forex-generator

Sześć cyfrowych Exchange (SDX) i sześć Fintech Ventures Portfolio Company, FQX, współpracuje, aby umożliwić korzystanie z krótkotrwałych instrumentów długoterminowych opartych na Blockchain FQX, otaczają SDX.

Krótkoterminowe rynki finansowania dziś mają szacunkowo 65 bilionów dolarów w rocznej objętości transakcji na całym świecie. Jednakże, starsze systemy i brak globalnej normalizacji oznaczają, że rynki te są powszechnie rozdrobnione i nieefektywne, powodując silosy płynności.

Enote, który jest infrastrukturą FQX dla znormalizowanego, cyfrowego instrumentu dłużnego, działa obok cyfrowej infrastruktury rynku finansowego SDX, aby przełamać te silosy. W rezultacie zwolniona jest zablokowana płynność.

ENOTE służy jako bezwarunkowa umowa, aby zapłacić konkretną kwotę innej stronie w określonym dniu w przyszłości i może być modułowo zorganizowany w celu dopasowania do wszelkich celów finansowych. Enote jest blokowy i jest łatwo przenoszony na jedną trzecią impreza, jak inwestor.

W porównaniu z innymi narzędziami finansowymi, roszczenie FQX enotes Excel poprzez ich modułowość i przenoszenie globalnej, w oparciu o znormalizowane ramy prawne.

pojedynczych woków są przechowywane jako NFTS na Blockchain. Emitent może uzyskać finansowanie w sposób, który przypomina handlowe dokumenty poprzez wydanie wielu wtych.

“Przynosząc enotes na SDX jest kluczowym krokiem dla FQX w naszej misji do stworzenia globalnej infrastruktury dłużnej na przyszłość finansów, umożliwiając inwestorom instytucjonalnym bezpośrednio dostępu do reklam przez ich banki opieki” – powiedział Benedikt Schupli, współzałożyciel i Współrecyjne CEO FQX.

we wrześniu ubiegłego roku, sześć zyskał zatwierdzenie regulacyjnej z Szwajcarskiego Organizacji Nadzorczej Rynku Finansowego (Finma), który upoważnił sześć cyfrowych Giełdy AG działać jako centralne depozyty papierów wartościowych – rynek najpierw dla cyfrowych papierów wartościowych.

Rzecznik Dla Sześciu stwierdził, że autoryzacja umożliwia SDX na żywo z w pełni regulowanym, zintegrowanym infrastrukturą handlową, rozliczeniową i aresztowaniem opartą na rozproszonej technologii księgi do cyfrowych papierów wartościowych.

“Jako pierwsze w pełni regulowane i w pełni zintegrowane zintegrowane papiery wartościowe oraz platforma do handlu, osiedlenia się i pozbawionymi aktywami cyfrowymi w SDX zbudowaliśmy najsilniejszą i najbezpieczniejszą fundament, na której w celu zbudowania globalnej sieci płynności dla aktywów cyfrowych” – powiedział David Newns, szef sześciu wymiany cyfrowej.

“Sieć zostanie zbudowana poprzez ustanowienie partnerstw strategicznych z dostawcami, takimi jak FQX. Współpraca SDX z FQX reprezentuje zatem kluczowy krok w budynku z naszego ekosystemu, zapewniając handel, rozliczenie i aresztowanie w FQX enotes na SDX “.

Post SDX i FQX do partnera na krótkotrwałe instrumenty długoterminowe oparte na Blockchain pojawiły się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*