Securities Citadel otrzymuje 1,15 mld USD inwestycji z sekwoi i paradygmatu

Główna » Sprzedaj stronę » Securities Citadel otrzymuje 1,15 mld USD inwestycji z sekwoi i paradygmatu
Wysłany przez:
forex-generator

Global Market Maker Securities otrzymał inwestycje mniejszości 1,15 mld USD z inwestorów Silicon Valley Investors Sequoia i Paradigm.

Inwestycja z tych przedsiębiorstw Capital Venture ma cenione papiery wartościowe cytadeli na poziomie około 22 miliardów dolarów i wywołał przemysł mówić o możliwym IPO.

Runda była prowadzona przez Sequoia, z inwestycją pochodzącą z dziedzictwa Sequoia, Sequoia Capital Global Equivents i Global Global Fund.

Alfred Lin, Partner w Sequoia, dołączy do radiowców Dyrektorów Cytodeli.

“Wiele firm, które przekształciły świat osiągnął najwyższe ambicje z Sequoii jako partnera”, powiedział Peng Zhao, dyrektor generalny cytadeli papierów wartościowych.

“jako innowacje technologiczne na rynkach finansowych staje się ważniejsze, widzimy ogromne możliwości Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów na więcej rynkach i więcej produktów. Nasze partnerstwo z sequoią i paradygmem umieszcza nas w jeszcze silniejszej pozycji, ponieważ nadal skalujemy naszą działalność, poszerzamy na nowe rynki i przyciągnąć najbardziej błyskotliwych umysłów na świecie “.

Ponad 1600 klientów serwowane są przez firmę instytucjonalną Papierów Securities Citadel, w tym kilku największych na świecie funduszy suwerennych bogactwa i banków centralnych. Firma handlowa jest największym producentem rynku na New York Stock Exchange.

Citadel liczy również więcej aplikacji handlowych w handlu detalicznym jako jego klienci, które doprowadziły do ​​teraz niesławnych zapasów meme incydent na początku 2021.

“Securities Citadel opracowano oprogramowanie i algorytmy, które napędzały znaczną poprawę struktur rynkowych dla Korzyści dla inwestorów instytucjonalnych i detalicznych wszędzie “- powiedział Matt Huang, współzałożyciel i partner zarządzający Paradygmatu.

” Czekamy na współpracę z Cytadelowymi Securities Zespół, gdy rozszerzają swoją technologię i wiedzę na jeszcze więcej rynków i zajęć aktywów, w tym Crypto. ”

Poste papierów wartościowych otrzymuje 1,15 mld USD inwestycji z sekwoi i paradygmatu pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*