Sequoia Capital szef handlu odchodzi do starszych danych i analityki roli w BidFX

forex-generator

The szef handlu w londyńskim funduszu hedgingowym, Sequoia Capital Fund Management, odszedł, aby dołączyć do dostawcy platformy FX BidFX w roli starszego dostawcy danych.

Daniel Chambers dołącza do BidFX jako szef działu danych i analiz po ośmiu latach pracy w Sequoia Capital, gdzie przez siedem lat pełnił funkcję szefa handlu. Przed objęciem tej funkcji przez rok pełnił funkcję kierownika zaplecza.

W Sequoia Capital, Chambers był odpowiedzialny za cały handel w firmie, w tym G10 FX spot, zmniejszenie kosztów handlu i zwiększenie wydajności poprzez rozwój algorytmów realizacji i wdrożenie narzędzi analizy kosztów handlu.

Jego powołanie w systemie zarządzania wykonaniem FX (EMS) wynika z wiadomości w czerwcu, że Singapore Exchange (SGX) nabył pozostałe 80% udziałów w BidFX za 128 milionów dolarów.

SGX nabył 20% udziałów w firmie w marcu ubiegłego roku za 25 milionów dolarów. Transakcja została zakończona w lipcu tego roku i rozszerzyła zasięg SGX poza kontrakty terminowe na FX na globalny fx na rynku liczników. Niedawno we wrześniu BidFX uruchomiła aplikację do handlu na pulpicie, która będzie obsługiwać układ wielu ekranów dla handlowców za pośrednictwem systemu operacyjnego OpenFin.Aplikacja internetowa zainstalowana na pulpicie obsługuje układ komponentów opartych na oknach, które współdziałają na wieloekranowej stacji roboczej tradera za pośrednictwem OpenFin. BidFX powiedział, że nowe warunki pracy wywołane przez pandemię oznacza, że popyt na handel bezpiecznie z dowolnego miejsca był wysoki.

Post Sequoia Capital trading head odchodzi do wyższych danych i analityki rolę w BidFX pojawił się pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*