Seth Merrin kroków od roli ceo Liquidnet

forex-generator

seth Merrin kroków od dyrektora generalnego rolę w Liquidnet założyciel firmy Liquidnet i dyrektor generalny, Merrin seth, będzie krok w dół od roli po prawie dwóch dekad.

weteran branży zachowa swoją rolę jako przewodniczącego, ale przekazać stery firmy Brian Conroy, który jest zarejestrowany zaledwie rok temu, z dokładnością inwestycji.

obecnie działa jako prezydenta, Conroy bierze na siebie firma, ponieważ przyspiesza uruchomienie szeregu nowych inicjatyw, w tym jego nowe dane i analitycy biznesu.

w oświadczeniu, Liquidnet powiedziała Merrin będzie nadal skupiać uwagę na firmy średnio – i długoterminowego planowania strategicznego, a Conroy będzie dalej kierował wykonaniem wszystkich trzech Liquidnet branż firmy: akcje, obligacje, i nowo utworzony inwestycyjny analiza informacji.

ponad sześć miesięcy temu, Brian wziął na siebie odpowiedzialność za zarządzanie wszystkimi firmami na świecie, ze wszystkich podległych mu, i Brian zgłaszać się do mnie” – powiedziała Merrin. “Nie mogłem być bardziej zadowoleni z naszych postępów i trwałe relacje partnerskie, że Brian i wyrobiłem. Teraz jest czas dla mnie, aby oficjalnie uznać swoją rolę i obowiązki tytuł “dyrektor generalny”.

30-letni weteran branży usług finansowych, Conroy również służył jako prezydent na wierność rynkach kapitałowych i kierownik handlu akcjami w Bostonie na FMR. On również zajmował kierownicze stanowiska w Morgan, Goldman Sachs, bank “DEA Амро” SP. z o. o. i torbę.

Merrin uznawany za pracę Конроя w ciągu ostatnich 12 miesięcy, podkreślił, że zagrał “ważną rolę w najważniejszych inwestycji” Liquidnet zrobił.

podczas Liquidnet będzie zainteresowany, aby przetłumaczyć uwagę od zmiany Merina w obowiązki, na wysokości Conroy, nowej roli założyciela, najprawdopodobniej, będzie mówić o centrum społeczności.

Merrin Liquidnet założona w 2001 roku firma rozrosła się pod jego kierownictwem. W poprzednich latach firma już wyglądał znacznie rozwijać swoje technologie inwestowania z nabyciem & nbsp;gaworzenie, RSRCHXchange i materiałów polimerowych.

mianowanie Conroy przychodzi miesięcy po tym, jak raporty zaczęły krążyć, że Liquidnet i Merrin został zepchnięty z pozew o molestowanie, od byłego pracownika. Według historii z Wiadomości finansowe, Maria Corradino, Liquidnet były szef rekrutacji, twierdziła, że ona nie był zmuszony odejść z firmy po skargi na prześladowania i nbsp;Merrin. Później powiedział, że firma domaga się oddalenia pozwu.

w opublikowanym w czwartek, 27 2020 16 lutego:47:12 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*