Side Fintech Katana Labs przestaje operacje zaledwie dwa lata po uruchomieniu

Główna » Kup stronę » Side Fintech Katana Labs przestaje operacje zaledwie dwa lata po uruchomieniu
Wysłany przez:
forex-generator

Holenderski Niezależny Fintch Venture, Katana Labs, potwierdził, że zaprzestanie operacji pod koniec tego miesiąca, zaledwie dwa lata po uruchomieniu na rynku.

W aktualizacji na temat mediów społecznościowych, założyciela Katana i dyrektora dyrektora Generalnego, Santiago Braje, potwierdził, że Fintech zaprzestanie operacji w dniu 31 stycznia.

“Jestem wdzięczny za mając okazję pracować z tak utalentowanym i dedykowanym zespołem, za wsparcie naszych inwestorów i zaufania naszych klientów i partnerów”, powiedział.

“Chociaż nie jest to wynik Mam nadzieję, że jestem dumny z najnowocześniejszej technologii i ekscytującego produktu, który opracowaliśmy, który został pomyślnie przyjęty przez wiodących inwestorów obligacji. To była trudna, ale niezwykle wzbogacająca się podróż. Jak zamykam ten rozdział, czekam na następne wyzwanie w 2022 r. ”

Pierwotnie zaawansowane portfolio analityki Narzędzie wspierane przez ING Labs, Katana została obróciła się w niezależne przedsięwzięcie w styczniu 2020 r. W ofercie przyspieszenia wzrostu platformy z użytkownikami boku kup-bocznego, którzy stały się kluczowymi użytkownikami narzędzi opracowanych w celu stałych dochodów, w tym strategie przy użyciu elektronicznych i portfolio handel na rynkach obligacji i kredytowych.

wykorzystuje algorytm uczenia maszynowego do skanowania rynku obligacji i wykrywanie anomalii, pomagających handlowcom i menedżerom portfelowi znaleźć możliwości szybsze.

W ramach Rebrandu, ING zainwestowała 1,5 mln funtów do Katany obok innych inwestorów, w ramach rundy finansowania 3 milionów funtów.

Została wspierana przez menedżerów aktywów, w tym PGGM, który użył i karmienia na platformie od projektu pierwszego prototypu w styczniu 2018 r.

Side But-Side Fintech Finter Labs przestaje działać zaledwie dwa lata po uruchomieniu najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*