Silne przychody handlowe patrz prognozy głównych banków w tym sezonie zarobkowym

Główna » Sprzedaj stronę » Silne przychody handlowe patrz prognozy głównych banków w tym sezonie zarobkowym
Wysłany przez:
forex-generator

Główne banki inwestycyjne przekroczyły prognozy dotyczące przychodów w pierwszym kwartale na temat trwającej zmienności rynkowej i lepsze niż oczekiwano przychody handlowe.

instytucji wykorzystało handel zmienność rynkową spowodowaną konfliktem ukraińskim i globalną pandemią w połączeniu z spowolnieniem działalności związanej z IPO i fuzji, co wielu przewidywało, że w pierwszym kwartale wpłynęłyby na przychody. Wall Street miał szterling w pierwszym kwartale, a jego wiodący gracze zgłaszali wyniki lepiej niż oczekiwane w porównaniu do kwartału z tyłu zwiększonej aktywności handlowej. Goldman Sachs zgłosił 21% skoku przychodów z FICC w porównaniu z rokiem poprzednim, Bank of America zgłosił o 10% wzrost przychodów z akcji, a Citi zgłosił ogromny wzrost o 77% i 66% przychodów stałych dochodów i akcji w porównaniu z czwartym kwartale.

Goldman Sachs zgłosiło przychody w wysokości 12,93 miliarda dolarów w pierwszym Trzy miesiące w roku, spadek o 27% w pierwszym kwartale ubiegłego roku z powodu strat w zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej. Jednak pierwszy kwartał oznaczał 2% wzrost wyników Banku w 2021 r., Oprowadzony przez jego globalne firmy rynkowe, które stanowiły 61% jego całkowitych przychodów – 4% wyższy niż ten sam okres ubiegłego roku, a zwłaszcza o 98% wyższy niż o 98% wyższy niż o 98% wyższy niż w przypadku czwarta ćwiartka.

akcji wygenerowało 3,15 miliarda dolarów dla Goldmana – spadek o 15% w porównaniu z rokiem wcześniej – jednak to trwające zmienność rynkową wykazywaną w zwiększonych przychodach FICC, które okazały się oszczędnością banku, generując 4,72 miliarda dolarów, co stanowi wzrost o 21% z tego samego okresu ubiegłego roku , dzięki silnej działalności w walutach i towarach.

“To był burzliwy kwartał zdominowany przez niszczycielską inwazję na Ukrainę. Szybko rozwijające się środowisko rynkowe miało znaczący wpływ na aktywność klienta, gdy pośredniczenie ryzyka stało się na pierwszym planie i wydanie kapitału własnego Doszedł prawie do zatrzymania ” – powiedział David Solomon, przewodniczący i dyrektor generalny Goldman Sachs.

“Pomimo środowiska nasze wyniki w kwartał pokazują, że nadal skutecznie wspieramy naszych klientów i zachęcam, że nasza bardziej odporna i zróżnicowana franczyza może generować solidne zwroty na niepewnych rynkach”.

Morgan Stanley zgłosił przychody netto w wysokości 14,8 mld USD w pierwszym kwartale, w porównaniu z 15,7 mld USD w tym samym okresie ubiegłego roku. Podczas gdy przychody z bankowości inwestycyjnej spadły o 37% w porównaniu z ubiegłym rokiem, bank odnotował o 10% wzrost dochodów netto netto przy 3,2 miliarda dolarów przychodów o stałym dochodzie wyniosły 2,9 miliarda dolarów, co oznacza marginalny spadek.

“Wyniki kwartału potwierdzają, że nasz zrównoważony model biznesowy jest dobrze przygotowany do zwiększenia wzrostu”, powiedział James P Gorman, prezes i dyrektor generalny w Morgan Stanley.

przychodów handlowych Wydawało się również, że przenosi Citigroup przez linię po tym, jak odnotowano również spadek przychodów o 2% do 19,19 miliarda dolarów w porównaniu z pierwszym kwartale ubiegłego roku. Liczba ta oznacza 13% wzrost przychodów generowanych w czwartym kwartale ubiegłego roku.

przychodów z grupy klientów instytucjonalnych banku, która obejmuje zarówno bankowość handlową, jak i inwestycyjną, spadła o 2% rok do 11,16 mld USD. Jednak w porównaniu z czwartym kwartałem wzrósł o 25%, napędzany o 77% i 66% wzrost o stałych dochodach i akcjach, co wygenerowało odpowiednio 4,3 i 1,5 mld USD.

Citigroup również potwierdziło w zeszłym tygodniu, że odłożyła 1,9 miliarda dolarów na potencjalne straty spowodowane narażeniem na Rosję i konflikt Ukrainy.

“Na rynkach, nasi handlowcy całkiem dobrze poruszali środowisko, wspomagani naszą mieszanką, z silnymi zyskami w FX i towarom” – powiedziała Jane Fraser, dyrektor generalny CITI. Obecne tło makro wpłynęło na bankowość inwestycyjną, ponieważ zaobserwowaliśmy skurcz działalności rynku kapitałowego. Pozostaje to dla nas kluczowym obszarem inwestycji. ”

W przeciwieństwie do swoich rówieśników, Bank of America odnotował wzrost o 2% całkowitych przychodów do 23,2 mld USD, napędzany dochodami odsetek netto, które odnotowały 13% wzrost w pierwszym kwartale dzięki pożyczkom osiągającym poziomy przedpandemiczne, silny wzrost depozytów i inwestycje inwestycyjne i inwestycje nadmiernej płynności.

“Dochód odsetkowy netto wzrósł o 1,4 miliarda USD w porównaniu z rokiem roku wspieranym przez silny wzrost pożyczki i depozytu. W przyszłości, a przy oczekiwaniu na kręgę przednich wzrostu stóp procentowych spodziewamy się, że więcej korzyści z naszej franczyzy depozytowej, ”Powiedział dyrektor finansowy Bofa, Alastair Borthwick.

Sprzedaż i handel spadł o 7% do 4,7 miliarda dolarów w Bank of America, w tym przychody z walut o stałym dochodzie i towary (FICC) w wysokości 2,7 miliarda dolarów i Przychody z akcji w wysokości 2 miliardów dolarów.

JP Morgan Chase & Co zgłosiło również straty przychodów z rynków, co stanowi spadek o 3% do 8,8 miliarda dolarów, a przychody z kapitału spada o 7%, a stały dochód z spadkiem 1%.

Bank zatopił straty o wartości 524 milionów dolarów w korekt kredytowych i innych w ramach działu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej napędzanej rozszerzonymi spreadami i korektami wyceny kredytowej związanymi zarówno z wzrostem ekspozycji towarów, jak i znaczników należności pochodnych od kontrahentów związanych z Rosją.

“Pozostajemy optymistycznie wobec gospodarki, przynajmniej w krótkim okresie – bilans konsumencki i biznesowy, a także wydatki konsumenckie na zdrowych poziomach – ale widzicie znaczące wyzwania geopolityczne i ekonomiczne z powodu wysokiej inflacji, problemów z łańcuchem dostaw i problemami łańcucha dostaw i problemów z łańcuchem dostaw i problemami łańcucha dostaw i problemów z łańcuchem dostaw i Wojna na Ukrainie ” – powiedział Jamie Dimon, prezes i dyrektor generalny JP Morgan.

The Post Silne przychody handlowe patrz prognozy głównych banków w tym sezonie zarobkowym pojawiły się pierwsze w handlu.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*