Singapore Exchange integruje Systemy Baton, aby usprawnić przepływ pracy

forex-generator

Singapore Exchange integruje Systemy Baton, aby usprawnić przepływ pracyThe Singapore Exchange (SGX) zintegrował post-trade i blockchain dostawca technologii Baton Systems zautomatyzować i standaryzować swój przepływ pracy na jednym pulpicie nawigacyjnym.  

Kompleksowy przepływ pracy zapewni klientom SGX dostęp do skonsolidowanych informacji bieżących na jednym panelu, który obejmuje wgląd w zabezpieczenia w czasie rzeczywistym, znormalizowany proces zastawu i wycofywania zabezpieczeń oraz wyraźną widoczność postępu ruchów aktywów.  System

Baton harmonizuje dane i przepływy pracy dla wszystkich centralnych kontrahentów rozliczeniowych (CCP) oferując lepszą wydajność operacyjną dla klientów. 

“Rozszerzając zakres naszej łączności CCP, umożliwiamy większą wydajność całego procesu przepływu pracy zabezpieczeń dla wszystkich uczestników rynku”, powiedział Tucker Dona, szef rozwoju biznesu i sukcesu klienta w Baton Systems. “Nasi klienci i cCP partnera zaobserwowali w ostatnich okresach zmienności, jak ważne jest to naprawdę.” 

Partnerstwo pozwala również SGX zmniejszyć liczbę ręcznych punktów styku używanych podczas pracy z członkami rozliczeniowymi, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność. 

“W dzisiejszym środowisku niskich stóp procentowych w połączeniu z nowymi zasadami marży dla nierozliczonych instrumentów pochodnych (UMR) transakcje, optymalizacja zabezpieczeń jest ważnym celem dla użytkowników rozliczających na całym świecie, z których wielu jest klientami SGX”, powiedział Alison King, szef usług handlowych i rozliczeniowych, akcje w SGX.  

“Kiedy staramy się wprowadzać innowacje i stale ulepszać doświadczenie handlowe i rozliczeniowe naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z Baton Systems, aby zaoferować naszym klientom wgląd w dane o marży w ciągu dnia na platformie instrumentów pochodnych I platformy rozliczeniowej SGX Titan, aby zmniejszyć tarcie związane z ruchami zabezpieczeń, co jest szczególnie istotne na rynku o rosnącej płynności i aktywności.” 

SGX jest pierwszym azjatyckim CCP na pokładzie Baton. Dostawca technologii po handlu potwierdził, że ma również plany rozbudowy swojego biura w Indiach. 

W zeszłym tygodniu amerykański bank inwestycyjny Citi zmienił swoją funkcję skarbu państwa dla rozliczonych instrumentów pochodnych poprzez nowe partnerstwo z Baton Systems. 

Citi zutomatyzuje zasady przepływu środków pieniężnych i zabezpieczeń papierów wartościowych do i z izb rozliczeniowych w celu zmniejszenia ryzyka poprzez usunięcie ręcznych wpisów w systemach. 

Post Singapore Exchange integruje Baton Systems w celu usprawnienia przepływu pracy pojawił się jako pierwszy na TRADE.