Six Digital Exchange Hires Top Trading Exec z State Street jako Nowy CEO

Główna » Systemy obrotu » Six Digital Exchange Hires Top Trading Exec z State Street jako Nowy CEO
Wysłany przez:
forex-generator

Six Digital Exchange Hires Top Trading Exec z State Street jako Nowy CEO Sześć Exchange Digital Exchange (SDX) wyznaczył dawny najlepszy handel i wykonawczą wykonawczą z ulicy państwowej jako nowego dyrektora generalnego, ponieważ wygląda na podjęcie platformy aktywów cyfrowych do następnego etapu wdrożenia.

David Newns stanie się trzecim dyrektorem generalnym wymiany w ciągu zaledwie 18 miesięcy, zastępując dotacja Tima, który wkroczy. Z zastrzeżeniem zatwierdzenia z Finma, Regulator finansowy Szwajcarii, NEWNS objąą rolę od października.

Newns spędziliśmy wcześniej ponad 15 lat na State Street w Londynie, gdzie był ostatnio globalny szef Usług Globallink Execution, nadzorując Banku FX Elektroniczne platformy handlowe. Założył również Currenex w 1999 roku, który został nabyty przez Street Street w 2007 r. Za 564 mln USD.

Zgodnie z SDX mandat NewNS będzie podjęcie wymiany w kolejnej fazie pełnych operacji i wzrostu.

“Wierzę, że jest to idealne Moment na naszą branżę do przedefiniowania w jaki sposób angażuje się z jego klientami i zainteresowanymi stronami, a z kolei upoważnia ich, aby służyli swoim klientom. SDX jest w idealnym branży Sweet-Spot, aby to osiągnąć i nie mogę się doczekać, aby prowadzić dalszy wzrost i rozwój – powiedział Newns na jego spotkaniu.

SDX otrzymał licencję na projekt infrastruktury rynku finansowego (FMI) z Finma, a wymiana powiedziała, że ​​spodziewa się wkrótce otrzymać formalizację swoich licencji.

“Po otrzymaniu zatwierdzenia regulacyjnego, będziemy musieli być gotowi na rampowanie operacji, klienta przybierającego i wdrożenia”, powiedział Thomas Zeeb, Przewodniczący SDX i członek Zarządu, sześć.

“jak w przypadku każdej infrastruktury, sukces zostanie zdefiniowany przez skalę, a nasze wyzwanie przyszły do ​​przodu będzie opracowanie relacji i partnerstw – ekosystem, jeśli chcesz – to pozwoli nam zaoferować naszym klientom, co są naprawdę Szukasz w trudnych czasach: nowe usługi i produkty dla swoich klientów. ”

Grant Leaves SDX o kierowaniu kilku kluczowych projektów mających na celu opracowanie infrastruktury handlowej, rozliczeniowej i aresztu dla aktywów cyfrowych. Dołączył do marca w ubiegłym roku od R3 Labs, z których był byłym CEO.

W grudniu Giełda dokonała inwestycji w Kustodigit, wspólne przedsięwzięcie stworzone przez Swisscom i Sygnum w 2018 r., Aby wspierać pełny łańcuch wartości inwestycyjnych do aktywów cyfrowych. Sześć uczestniczyło również w konsorcjum, które obejmowało bank dla rozliczeń międzynarodowych, w których pomyślnie ukończył eksperyment koncepcyjny dowód, który integruje tekenizowane aktywa cyfrowe i bank centralny.

“Bardzo podobało mi się współpracę z Timem i jego zespołem w SDX, a teraz czekamy na współpracę z Davidem, gdy bierzemy SDX do następnego etapu dojrzałości i rozwoju. David przynosi z nim tło I doświadczenie, aby zabrać nas do przodu i rozszerzyć zasięg platformy SDX w całym branży, “dodał Zeeb.

W zeszłym miesiącu SDX rekrutował Michele Curtoni, kolejny absolwent ulicy Michele i byłego wiceprezesa rozwoju produktu i DLT, jako szef strategii.

Post sześć Digital Exchange Hires Top Trading Exec z State Street, gdy pojawił się nowy dyrektor generalny w handlu.

.