Specjalista ds. Przemysłu dochodowego dochodowego dołącza do jędrnej Side Tech Thera jako Advisor

Główna » Kup stronę » Specjalista ds. Przemysłu dochodowego dochodowego dołącza do jędrnej Side Tech Thera jako Advisor
Wysłany przez:
forex-generator

Specjalista ds. Przemysłu dochodowego dochodowego dołącza do jędrnej Side Tech Thera jako Advisor Technologia handlu bokiem na służbie jako usługodawca THETA wyznaczył ekspert branży dochodowej stałego doradcy strategicznego.

Paul Flanagan dołącza do THETA w nowej roli i będzie odpowiedzialny za zarządzanie relacjami THETA z menedżerami aktywów, funduszy hedgingowych, menedżerów funduszy i funduszy emerytalnych.

On ma obszerną karierę sprzedaży stałej dochodowej, pracując na stronie sprzedaży, ostatnio w Societe Generale w sprzedaży przez ponad pięć lat.

Flanagan pracował również w zarządzaniu sprzedażami w HSBC przez prawie sześć lat, w Globalnej sprzedaży rynku w Citigroup przez dwa lata, a zwłaszcza przez 12 lat w sprzedaży o stałym dochodzie w Deutsche Bank.

Dołącza do theta przed planowanym uruchomieniem oprogramowania w chmurze Service (SaaS) Super Agregator Buy-Side Management Management System Management (OEM), znany jako Apollo, który ma się odbyć później w tym roku.

.

System ma na celu uwzględnienie luk w strukturze rynku i krajobrazie obrotu, oferując agregację płynności i handlu na rynkach o stałe na rynkach dochodowych, z możliwościami walutowymi, które mają być dodane później w dalszym ciągu w tym roku i akcje w przyszłym roku.

theta twierdził, że już zbudował złącza handlowe i danych dla Markexess, TradeWeb, MTS Bondvision, Port Bond UBS, Neptune, BondCliq, IHS Markit, Ice Ice Data Services i Refinitiv.

“THETA zapewnia idealną platformę technologiczną do automatyzacji elektronicznych przepływów pracy wraz z działającymi zintegrowanymi danymi cen przed handlowo,” powiedział Flanagan.

“z początkowymi dyskusji z uczestnikami rynku, istnieje już wiele zainteresowań w Super Super Aggregator, Apollo. Jestem przekonany, że wprowadzając Apollo do moich relacji branżowych, szybko rozszerzymy dystrybucję do szerokiej grupy inwestorów instytucjonalnych. ”

.

Jego spotkanie jest drugim wykonanym przez THETA w ostatnim roku po tym, jak wyznaczył starszego kierownictwa rozwoju biznesu z Bloomberg, aby skalować działalność przed uruchomieniem Apollo.

Specjalista ds. Post o stałym stopniu dochodowego dołącza do jędrnej firmy Side Tech Thera jako doradca pojawił się najpierw w handlu.

.