Specjalista ds. Przemysłu dochodowego dochodowego dołącza do jędrnej Side Tech Thera jako Advisor

Główna » Kup stronę » Specjalista ds. Przemysłu dochodowego dochodowego dołącza do jędrnej Side Tech Thera jako Advisor
Wysłany przez:
forex-generator

Technologia handlu bokiem na służbie jako usługodawca THETA wyznaczył ekspert branży dochodowej stałego doradcy strategicznego.

Paul Flanagan dołącza do THETA w nowej roli i będzie odpowiedzialny za zarządzanie relacjami THETA z menedżerami aktywów, funduszy hedgingowych, menedżerów funduszy i funduszy emerytalnych.

On ma obszerną karierę sprzedaży stałej dochodowej, pracując na stronie sprzedaży, ostatnio w Societe Generale w sprzedaży przez ponad pięć lat.

Flanagan pracował również w zarządzaniu sprzedażami w HSBC przez prawie sześć lat, w Globalnej sprzedaży rynku w Citigroup przez dwa lata, a zwłaszcza przez 12 lat w sprzedaży o stałym dochodzie w Deutsche Bank.

Dołącza do theta przed planowanym uruchomieniem oprogramowania w chmurze Service (SaaS) Super Agregator Buy-Side Management Management System Management (OEM), znany jako Apollo, który ma się odbyć później w tym roku.

.

System ma na celu uwzględnienie luk w strukturze rynku i krajobrazie obrotu, oferując agregację płynności i handlu na rynkach o stałe na rynkach dochodowych, z możliwościami walutowymi, które mają być dodane później w dalszym ciągu w tym roku i akcje w przyszłym roku.

theta twierdził, że już zbudował złącza handlowe i danych dla Markexess, TradeWeb, MTS Bondvision, Port Bond UBS, Neptune, BondCliq, IHS Markit, Ice Ice Data Services i Refinitiv.

“THETA zapewnia idealną platformę technologiczną do automatyzacji elektronicznych przepływów pracy wraz z działającymi zintegrowanymi danymi cen przed handlowo,” powiedział Flanagan.

“z początkowymi dyskusji z uczestnikami rynku, istnieje już wiele zainteresowań w Super Super Aggregator, Apollo. Jestem przekonany, że wprowadzając Apollo do moich relacji branżowych, szybko rozszerzymy dystrybucję do szerokiej grupy inwestorów instytucjonalnych. ”

.

Jego spotkanie jest drugim wykonanym przez THETA w ostatnim roku po tym, jak wyznaczył starszego kierownictwa rozwoju biznesu z Bloomberg, aby skalować działalność przed uruchomieniem Apollo.

Specjalista ds. Post o stałym stopniu dochodowego dołącza do jędrnej firmy Side Tech Thera jako doradca pojawił się najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*