Sprzedaży-strony wyścigu o pierwsze miejsce na zakup stronie

forex-generator

Sell-strona wyścigu o pierwsze miejsce na zakup stronie алго koła ze sztuczną inteligencjąkonkurs na budowę szybszy i sprytniejszy algorytmów z wykorzystaniem nowych technologii, aby wyjść na pierwsze miejsce w stronie алго kół wzrosła wśród bankami i brokerami, z tymi, którzy nie są na bieżąco ryzyko pozostania w tyle.

według raportu od Табб grupa, sztuczna inteligencja stała się koniecznością w sprzedaży algorytmy, aby konkurować w алго koła, choć efektywne wykorzystanie techniki wymaga dużych inwestycji w duże dane, kwanty, pojemności i mocy obliczeniowej.

“konsolidacja w алго kosmicznych usług, jak się oczekuje, tak jak widzimy w sprzedająca branży w ogóle. W ciągu najbliższych kilku lat, tylko kilka sprzedająca firm będzie w stanie nadążyć za technologią, niezbędne, aby wyprzedzić w przetrwanie najsilniejszych wyścigu za najlepsze wykonanie”, czytamy w raporcie, którego autorem jest Michael Mollemans, starszy analityk rynku akcji na Табб grupy.

“sprzedająca firm, które mają duży przepływ zleceń, z którego można byłoby sprawdzić i dowiedzieć się z modelu sztucznej inteligencji mają dużą przewagę małych i średnich firm. Istnieje duża możliwość dla dużych sprzedająca firm, aby utworzyć handlowe zerwanie z inwestycjami w technologie AI.”

w warunkach zadania dla sprzedająca rozwijających się algorytmów sztucznej inteligencji, badań stwierdzono, że największy problem dla większości z 84% wzór przewidywalności, która odnosi się do budowania modelu na podstawie przykładowych danych.

drugi problem to, zdaniem 76% od sprzedająca badanych uczestników wyjaśniające rozwiązania AI kupować-strony partnerów i klientów. Inwestorzy sprzedaży Grupy Табб powiedział, że często łódź AI może być zbyt trudne, aby zrozumieć, o 32%, dodając, że jest to nierealne spodziewać się, że inwestorzy sprzedaży można wyjaśnić algorytmy AI.

najbardziej powszechne zastosowanie AI w stronę algorytmów kapitału, czytamy w raporcie, jest obliczenie optymalnej dziecku kawałek planowanie i prognozowanie ilości, szczególnie dla zamknięcia aukcji. Za pomocą AI w miejsce routingu w ostatnim czasie tendencja, choć grupa Табб powiedział, że to wydaje się prowadzić do bardziej obiecujące rezultaty.&& nbsp;

w opublikowanym w piątek, 13 marca 2020 10:45:17 +0000

Wysłany przez: Anton Sergeev