Stały dochód Etf na dysk ice age dane piasty

Główna » Systemy obrotu » Stały dochód Etf na dysk ice age dane piasty
Wysłany przez:
forex-generator

stały dochód Etf na twardy lód w czasie rzeczywistym koncentratora do $27 mld wpisów w lutymi amerykańska giełda grupie lodzie stwierdziła, że widziała rekordowe ilości od klientów za pomocą swojej giełdy w lutym w obrocie funduszu (ETF) ekosystemy, o stałym dochodzie funduszy prowadzenia podstawowej działalności.

w autoryzowanych uczestników opracował rekordowe 27 miliardów dolarów w wartości nominalnej przez lód dane piasty w lutym wzrosła o 21% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Co, 6,6 mld dolarów za akcję, w czasie, gdy znaczna 20.5 mld dolarów została ustalona zyski.

“, ponieważ będziemy budować z lodu w czasie rzeczywistym piaście platformy poprzez dodanie nowych funkcjonalności i wprowadzenie nowych wskaźników wydajności w czasie rzeczywistym podstawowego rynku, jesteśmy zadowoleni, aby zobaczyć dalszy wzrost i podejmowania w czasie rzeczywistym społeczności” – powiedział Piotr Borstelmann, szef lodu w czasie rzeczywistym koncentratora.

podczas nagrywania należy potwierdzenie wcześniej w tym miesiącu, że Goldman Sachs , która stała się ostatnim dużym instytucją zarejestrować się jako oficjalnego uczestnika na platformie. Morgan, Bank of America, Cytadela papierów wartościowych i Virtu finansowe i byli wśród pierwszy, aby dołączyć do lodzie w czasie rzeczywistym koncentratora.

założona w zeszłym roku, lód w czasie rzeczywistym-koncentrator ma na celu wspieranie trwałego wzrostu Etf dla emitentów uprawnionych uczestników, animatorzy rynku i opiekunów. Użytkownicy mogą zbierać i miejsce powstania/spłaty kosza automatycznie, poprzez bardziej ustandaryzowane sposób. Ekosystem obsługuje USA wymienione kapitału krajowego i o stałym dochodzie rynek, ale lód planuje poszerzyć później w tym roku na wsparcie USA, wymienionych międzynarodowych funduszy inwestycyjnych. Będzie również połączenie z lodu obligacji handlu protokołów, w tym kliknięcie dla handlu i zapytanie o ofertę.

etf wzrosła znacznie w ostatnich latach, jako ważnego instrumentu inwestycyjnego, z stały dochód fundusze najszybciej rozwijających w segmencie rynku. Coraz bardziej powszechne stosowanie handlu indeks jest największym motorem wzrostu giełdowych, który coraz częściej stosowany jest szereg inwestorów do różnych celów w portfele. W niektórych przypadkach, będą traktowane jako ryzyk budowlanych zablokować w podstawie portfeli lub bardziej taktyczne handlu środkami do realizacji decyzji o alokacji środków.

“obserwujemy wzrost wykorzystania technologii w podstawowy dochód i wprowadzenie własnym handlu gra na mocne strony giełdowych funduszy obligacji,” Brett Пибус, szef funduszu iShares regionie EMEA o stałym dochodzie strategia na BlackRock, wcześniej poinformowała handel. “To dlatego, że oferują one bardzo skuteczny sposób w celu kupujących i sprzedających handlować bez konieczności przechodzenia przez tradycyjnych dealerów. Zapewniają one również przejrzystość w zwykle nieprzejrzysty rynek obligacji dla klientów, oferując okno w którym różnej ekspozycji Bond-Tрейдингу.”

i opublikowany w PTN, 06 marca 2020 10:42:37 +0000