State Street FX algos na żywo na BidFX

forex-generator

Boston bank inwestycyjny State Street udostępnił swój zestaw algorytmów dla przedsiębiorców na platformie BidFX, aby zapewnić większą elastyczność w realizacji podczas zwiększonej zmienności rynku.

Cztery strategie algorytmiczne state street będą dostępne bezpośrednio w sieci instytucjonalnej platformy handlu walutowego dostawcy i dadzą użytkownikom większą elastyczność w realizacji poprzez dostosowanie podejść do wymagań klienta i preferencji handlowych.

BidFX, który wcześniej był spółką zależną dostawcy systemów transakcyjnych TradingScreen, ma ponad 100 banków, funduszy hedgingowych i zarządzających aktywami podłączonych do jego platformy.

“Zwiększona zmienność rynku spowodowała bezprecedensowy wzrost wolumenów ALGO FX już w marcu, udowadniając, że algo są cennym narzędziem dla klientów, aby zmniejszyć koszty i zwiększyć wydajność ich realizacji”, powiedziała Mary Leung, globalny szef klientów algos na State Street.

“Dzięki wyjątkowej płynności franczyzy State Street, nasz wszechstronny zestaw algorytmów został zaprojektowany, aby dostosować się do stylu realizacji i filozofii naszych klientów, przynosząc niezrównaną wartość ich wydajności.”

BidFX, który ma zostać w pełni nabyty przez Singapore Exchange za 128 milionów dolarów po ogłoszeniu w czerwcu, czyni wysiłki przez cały ten rok w celu rozwiązania problemów rynkowych podniesionych przez pandemię.

Ostatnio dostawca platformy transakcyjnej FX uruchomił aplikację do handlu na pulpicie, która będzie obsługiwać układ wielu ekranów dla handlowców za pośrednictwem systemu operacyjnego OpenFin w celu obsługi zdalnych warunków pracy.

“BidFX od dawna związany z State Street. Biorąc pod uwagę premię wywierającą na płynność ze względu na obecną sytuację na rynkach światowych, nasi klienci wykorzystują więcej strategii algorytmicznych, aby skutecznie realizować”, powiedział Scott Gold, szef sprzedaży w Ameryce w BidFX. “Mając to na uwadze, dodanie algos State Street przyniesie dodatkową wartość dla bazy klientów BidFX.”

Post State Street FX algos go live on BidFX pojawił się jako pierwszy na HANDLU.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*