SteelEye reorganizuje ofertę regtech z dodatkiem danych rynkowych Refinitiv

forex-generator

SteelEye reorganizuje ofertę regtech z dodatkiem danych rynkowych RefinitivSteelEye rozszerzył swoją platformę technologiczną z dodatkiem danych rynkowych Refinitiv w celu poprawy procesów zgodności i analiz dla klientów. 

Firma RegTech powiedziała, że dodanie danych globalnego rynku między aktywami Refinitiv ponad dwukrotnie zwiększyło liczbę źródeł referencyjnych wykorzystywanych do algorytmów nadużyć na rynku i analizy kosztów transakcji.

Refinitiv zapewnia 7,3 miliona aktualizacji cen na sekundę dla ponad 84 milionów instrumentów i 2,5 terabajtów cen w czasie rzeczywistym dziennie. Klienci SteelEye uzyskają dostęp do szerokiej gamy tych danych w celu przeprowadzenia dochodzeń i analiz w wielu klasach aktywów i regionach.” Dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości danych rynkowych wielu aktywów firmy Refinitiv możemy zaoferować klientom szybsze i dokładniejsze badania i analizy”, powiedział Matt Storey, dyrektor ds. “Dzięki temu zespoły zgodności mogą udoskonalać alerty i budować bardziej kompleksowy obraz ich działalności handlowej, porównywany z szerszymi rynkami finansowymi”.

Współpraca z Refinitiv następuje po wskrzeszenie globalnego giganta zarządzania inwestycjami Schroders do platformy SteelEye dla procesów raportowania transakcji MiFIR. Wdrożenie systemu SteelEye w Schroders trwało trzy miesiące i zostało zakończone w lipcu. Obejmowały one demonstracje produktów, due diligence, testy, dyskusje prawne i dołączanie. “Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani przez SteelEye jako zaufany dostawca danych i cieszymy się, że SteelEye wykorzystuje nasze dane z korzyścią dla swoich klientów”, podsumował szef platformy danych w Firmie Refinitiv, Ian Brocklehurst.

Post pojawił się jako pierwszy na TRADE.