Stonex wyznacza 30-letni handlowiec Funduszu Hedge do zespołu handlowego outsourcing

Główna » Kup stronę » Stonex wyznacza 30-letni handlowiec Funduszu Hedge do zespołu handlowego outsourcing
Wysłany przez:
forex-generator

Stonex wyznacza 30-letni handlowiec Funduszu Hedge do zespołu handlowego outsourcing Dawny globalny szef handlu w zarządzaniu funduszami SOROS dołączył do zespołu handlowego outsourcud w USA Stonex.

Steve Guihan dołącza do globalnego makro biurko z siedzibą w Nowym Jorku, części zespołu handlowego Stonexa, z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, mając ostatnio ostatnio jako handlowiec wykonawczy dla zarządzania mechanicznego przez prawie trzy lata. Wcześniej w karierze Guihan spędził cztery lata w Graham Capital, a zwłaszcza 24 lata jako globalny szef handlu w zarządzaniu funduszami SOROS.

obok jego spotkania, Stonex zatrudnił byłego dyrektora zarządzającego w Cambridge Associates, Steven Grabowski, aby udać się do zespołu konsultingowego Usługi outsourcingowej na Florydzie.

Grabowski dołącza do Stonex po ostatnio służył jako konsultant w Prime Buchholz przez prawie dwa lata. Przed jego ostatnią rolą służył przez prawie 12 lat jako zarządzanie Dyrektor w Cambridge Associates.

Spotkania Śledają się z serią podobnych starszych sklepów kupujących do biurków outsourcingu, ostatnio z dawną Global Handel Head w Morgan Stanley Investment Management wyznaczony jako szef nowo uruchomionych biurka handlowego outsourcud w UBS, w czerwcu, w czerwcu .

Nowy Multi Asset Outsourcing Firma handlowa uruchomiona przez byłego szefa handlu stałym dochodem w Nordea Investment Management Brett Chappell, a byłego wyższego szczebla stałego inwestora na menedżer aktywów, Bart Nuyts, również ostatnio żył.

Post Stonex wyznacza 30-letni fundusz hedgingowy handlowiec do zewnętrznego zespołu handlowego pojawił się pierwszy w handlu.

.