Susquehanna dołącza do TP ICAP Digital Asset Platforma jako producent rynku przed uruchomieniem

Główna » Sprzedaj stronę » Susquehanna dołącza do TP ICAP Digital Asset Platforma jako producent rynku przed uruchomieniem
Wysłany przez:
forex-generator

Ilościowa firma handlowa Susquehanna Aktywa DIFICJE DIFICJNA DŁUGOŚĆ TP ICAP Digital Platforma Asset jako producenta rynku przed nadchodzącym uruchomieniem później w tym roku.

Firma zapewni płynność dla platformy, która będzie wyposażona w hurtową elektronikę nad branżą (OTC) na rynku aktywa na miejscu, w tym w bitcoin i Ethereum.

“Istnieje znaczne zainteresowanie instytucjonalne w przestrzeni, a zatem potrzebę płynności ocen instytucjonalnych” – powiedział Ben Hessels w Susquehanna Digital Assets.

“Susquehanna od dawna jest dostawcą płynności w cyfrowych rynkach spotów aktywów, jak również jako różne rynki futures i rynki pochodne, które przyjeżdżają online. Ten partnerstwo TP ICAP – Susquehanna poślubia infrastrukturę i łączność, że inwestorzy zapotrzebowanie na płynność, której potrzebują. ”

Platforma

TP ICAP oferuje również infrastrukturę po handlu Aby umożliwić proste przez przetwarzanie (STP).

zyskał wsparcie kilku producentów rynkowych już w ramach przygotowań do jego uruchomienia na rynek, w tym Virtu Financial, Flow Traders i Janes Street, ponieważ czeka na rejestrację przez organ prowadzenia finansowego w Wielkiej Brytanii.

“To wspaniała wiadomość, która wita inna wysoko ceniony dostawcę płynności na platformie, dodając większą płynność i doprowadzenie głębokiej wiedzy specjalistycznej naszej globalnej sieci klientów” – powiedział Simon Forster, współlokator aktywów cyfrowych w TP ICAP.

w TP ICAP.

“Ponieważ odsetki rosną w aktywach cyfrowych inwestorów instytucjonalnych i handlowców, partnerstw tego kalibru, oprócz naszej pozycji jako niezależny broker, oznacza, że ​​jesteśmy dobrze przygotowani do prowadzenia nowych uczestników na rynku i wspierać wzrost tej ekscytującej klasy aktywów. ”

Post Susquehanna dołącza TP ICAP Digital Asset Platforma, gdy pojawił się producent rynkowy najpierw w handlu.

.

0 Comments

Add comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*