Swoją wstrzymać otwartego płacz parkiecie w Chicago

swoją wstrzymać otwartego płacz parkiecie w Chicagoi amerykańska giełda indeks światowych rynków potwierdził on zakończy swoją płacze parkiecie w Chicago po zakończeniu dnia pracy i do odwołania.

w oświadczeniu, indeksu przez cboe mówią, że ten krok jest środkiem ostrożności, aby uniknąć potencjalnego rozprzestrzeniania się коронавируса, ale nie w odpowiedzi na wszelkie potwierdzone przypadki wirusa. Wymiana dodał, kierując się jej wskazówkami, świadczonych przez państwowe i zakładów opieki zdrowotnej, w warunkach otwarcia hali.

indeks jest najnowszej amerykańskiej giełdy podjąć środki ostrożności w celu uniknięcia potencjalnego rozprzestrzeniania się коронавируса. Pochodne instrumenty sprzedaży operatora JESTEŚMY Group potwierdziły wcześniej w tym tygodniu i to będzie również zamknąć sali po zakończeniu dnia pracy.

jak i w swoje, JESTEŚMY powiedział, że ten środek w walce z rozprzestrzenianiem się коронавируса, ale nie ma żadnych zarejestrowanych przypadków na parkiecie. Siedziba firmy pozostanie otwarty, a wszystkie produkty będą kontynuować handel na e-platformie handlowej “Глобэкс”.&& nbsp;

przetarg zamknięto prezydenta USA Donald Trump zabronił obywatelom z Europy wjazd do USA w ciągu 30 dni w ramach zakazu podróży, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się коронавируса. W tym samym czasie, Światowa Organizacja Zdrowia nazywa się teraz wybuchu “epidemii”, wzywając rząd do bardziej poważnych działań.

na początku tego tygodnia, premier wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, zamykanie szkół i stymulowania pracy domowej jak rząd przełożyło się na “opóźnienia” krok w walce z wirusem. Zamiast tego, Johnson wezwał tych, którzy z nowego, stałego kaszel lub wysokiej temperatury na samo-izolacji w ciągu siedmiu dni.

w opublikowanym w piątek, 13 marca 2020 10:09:12 +0000

Wysłany przez: Yura Yuschyk